PoradnikThe Sims™ Mobile

Smakowita aktualizacja The Sims Mobile

Nasi Simowie mogą rywalizować z profesjonalnymi szefami kuchni, by wygrać przepyszne nagrody! Podczas tego wydarzenia dostępne są dwa pudła z nagrodami: pudło prawdziwych przysmaków oraz pudło królewskich przysmaków. Pierwsze możemy otworzyć dzięki żetonom prawdziwych przysmaków, drugie – dzięki żetonom królewskich przysmaków. Każdą z nagród otrzymujemy raz, następnie trafia ona do trybu budowania.

Jak zdobyć żetony?

Biorąc udział w “Wyzwaniu prawdziwych przysmaków”. Główną nagrodę otrzymamy, gdy zdobędziemy wszystkie nagrody z pudełek. Każdy z nas ma 3 próby, co oznacza, że możemy wziąć udział w nim 3 razy z rzędu. Po zużyciu jednej próby kolejna jest dostępna po 8 godzinach – i tak aż do maksymalnie 3 prób.

Za każdym razem, gdy Nasz Sim dołącza do “Wyzwania prawdziwych przysmaków”, przypisany zostaje nam rywal – profesjonalny kucharz. Przez kilka rund musimy przygotowywać wypieki i desery zgodnie z tym, co wymyśli nas przeciwnik. Każda wygrana runda sprawia, że w koszu z nagrodami pojawiają się nagroda. Po każdej rundzie możemy zdecydować, czy wybieramy zawartość kosza i kończymy rywalizację, czy przechodzimy do kolejnego etapu. Zawartości kosza z nagrodami nie jest dodawana do sekcji “Przechowywanie”, dopóki Sim nie wygra rundy finałowej albo nie zdecyduje się na odbiór nagród pomiędzy rundami.

Aby ukończyć rundę, Sim musi wybrać działanie “Upiecz to!” na stanowisku do pieczenia. Działanie może zakończyć się powodzeniem lub porażką. Jeśli działanie zakończy się powodzeniem, nagrody za tę rundę zostaną dodane do kosza z nagrodami, a wyzwanie będzie trwało nadal. W przypadku porażki pojawi się możliwość odebrania nagrody pocieszenia albo poproszenia Patty o pomoc w poprawieniu deseru, co spowoduje, że udział w wyzwaniu będzie można kontynuować.

Szał pieczenia

Aby zwiększyć swoje szanse na wygranie rundy, możemy wykonywać w miejscu wyzwania akcje, dzięki którym przygotujemy się do pieczenia. Wykonując je, możemy zaobserwować, jak wpływają one na szanse na powodzenie Sima. Nasz Sim może kontynuować wykonywanie tych działań i zwiększać w ten sposób swoje szanse, aż poczuje się wystarczająco silny, by spróbować wykonać działanie”Upiecz to!”.

Zawartość kosza z nagrodami można odebrać po wygraniu rundy, wybierając opcję “Odbierz i wyjdź”. Po wygraniu finałowej rundy wyzwania kosz z nagrodami zostanie automatycznie opróżniony, a jego zawartość trafi do gracza.

Przeciwnicy, na których możemy trafić podczas wyzwania, posiadają zróżnicowane umiejętności. Im bardziej uzdolniony jest nasz przeciwnik, tym więcej rund czeka nas podczas wyzwania. Rywalizacja przez większą liczbę rund oznacza więcej nagród. Rundy wyższego poziomu pozwalają zdobyć więcej żetonów prawdziwych przysmaków i żetonów królewskich przysmaków.

Można to zrobić pomiędzy rundami wyzwania lub w środku rundy, dotykając przycisku “Wyświetl” na panelu statusu Sima. W tym miejscu można również sprawdzić podsumowanie rund wyzwania. – sprawdzenie kosza z nagrodami.  

About Author

Hey, Hi, Hello! Nazywam się Anna i na Sims True Life będziecie mogli poczytać ode mnie między innymi takie treści jak: stylizacje, modyfikacje czy nowinki. Interesuje się Simsami, bullet journal oraz serialami!

Comment here