The Sims™ 4

Nowy Blog EA na oficjalnym blogu

Czołem, Simomaniacy!

Z Pakietem rozgrywki The Sims 4 Psy i koty*, który będzie dostępny od 10 listopada, zyskacie nie tylko czworonożnych przyjaciół, ale i całkiem nowy świat do odkrywania!

Przedstawiamy Brindleton Bay, urokliwe nadmorskie miasteczko pełne nowych atrakcji na świeżym powietrzu dla Was i Waszych zwierzaków. Już nie możemy się doczekać, żeby przekazać je w Wasze łapki! Tymczasem rzućmy okiem na kilka otoczeń, które będziecie mogli zwiedzać wraz ze swoimi zwierzakami.

Image title

Polecamy rozpocząć dzień na Placu Sobola od przyjemnego spaceru z psem po centrum miasta, podczas którego psiak będzie mógł poganiać za ptakami. Warto zrobić też przystanek w Parku Pieskim, aby wystawić na próbę jego zwinność na nowym torze przeszkód.

Ach, ale może wolelibyście coś trochę bardziej… w kocim stylu? W takim razie wybierzcie się na Wybrzeże Wibrysów – to wymarzona okolica dla kota oraz miejsce zamieszkania naczelnej kociary tego miasta, Catariny Lynx. Wyślijcie kota na łowy w krzakach, a być może wróci z piórkami, które dla Was „znalazł”. Bądźcie jednak ostrożni! Ptaki nie są jedynymi zwierzętami, które ukrywają się w zaroślach. Może się okazać, że Wasz zwierzak przegra starcie z wiewiórką albo skunksem!

Bez względu na to, jaką część miasta wybierzecie na początek, w następnej kolejności koniecznie udajcie się do Zatoczki Jaśniepanów, gdzie będziecie mogli zaspokoić swój głód przygody. Ta rozległa nadbrzeżna dzielnica jest pełna tajemniczych zakamarków i zakątków, do których Wasz zwierzak z chęcią zajrzy. (Kto wie, jakie skarby odkryje Wasz pies podczas kopania dziur na plaży!)

Nie jesteście w nastroju na zwiedzanie? Nic nie szkodzi! Zabierzcie z domu zabawkę i wykorzystajcie otwartą przestrzeń do zabawy w aportowanie.

Image title

Kiedy słońce zacznie się już chylić ku zachodowi, skierujcie się w stronę Wyspy Martwych Traw. Zamieszkują ją ZWIERZAKI! Na wyspie nie żyje ani jeden Sim, co czyni ją idealnym miejscem do nawiązania przyjaźni z bezdomnym psem albo kotem. Jeśli zbudujecie wystarczająco silną więź, będziecie mogli dokonać adopcji! Zanim skierujecie swoje kroki do domu, pamiętajcie o tym, by wejść na szczyt latarni i obejrzeć ten piękny zachód słońca nad Brindleton Bay.

Część z Was pytała, czy w The Sims 4 Psy i koty dostępne będą parcele o różnorodnych powierzchniach. Bez obaw! W Brindleton Bay będziecie mogli wybierać i przebierać w parcelach o wymiarach 20×15, 20×20, 30×20, 30×30, 40×30, 40×40 – aż po 64×64. A cztery z parcel będą puste. Zacznijcie planować budowę!

To już koniec naszej krótkiej wycieczki po Brindleton Bay, całkiem nowym świecie, idealnym dla psów, kotów i ich właścicieli. Od kocich figli na Wybrzeżu po psie przygody w Zatoczce – Brindleton Bay jest pełne nowych i emocjonujących atrakcji, którymi będziecie mogli się cieszyć wraz z premierą The Sims 4 Psy i koty 10 listopada! Nie możemy się doczekać stworzonych przez Was architektonicznych perełek.

Śledźcie nas na Twitterze, Instagramie i Twitchu. Polubcie na Facebooku i subskrybujcie nasz kanał na YouTube.

*Wymaga gry The Sims 4 (sprzedawanej oddzielnie) i wszystkich jej aktualizacji. Minimalne wymagania sprzętowe Dodatku na stronie: https://www.thesims.com/pl_PL/cats-and-dogs-faq


{hashtag=Blog EA}


Dowiedziałeś się o czymś, co może zainteresować simową społeczność? Dotarłeś do nowinki, zdjęcia albo ciekawego nagrania? Poinformuj nas o tym – na naszych pomocników czekają specjalne odznaki!

About Author

Comment here