The Sims™ 4

Nowy Blog EA na oficjalnym blogu

Festiwale to jedna z naszych nowych ulubionych atrakcji w Dodatku The Sims 4 Miejskie życie* (dostępnym już od listopada), porywają bowiem najprzeróżniejszych Simów z całego miasta, by wyszli na ulicę, miksowali, zapoznawali się ze sobą, uczyli się nowych rzeczy i zacieśniali więzy!

Image title

Ostra jazda! Jeżeli próbujesz ugasić pożar w swoich ustach, prawdopodobnie znajdujesz się właśnie na Festiwalu Smaków, który odbywa się na Targu Smaków w San Myshuno. Na Festiwalu Smaków przeróżnych rozkoszy zmysłów dostarczą Ci potrawy z całego świata, błogie aromaty z dmuchawy do baniek oraz świeże owoce i warzywa.

Twoi Simowie będą mogli spróbować swoich sił w Wyzwaniu curry, ognistej konkurencji, która położy na łopatki najmniej odpornych na ostre smaki. Aby zdobyć pierwsze miejsce, będą musieli dać z siebie wszystko albo przynajmniej zaopatrzyć się w wiaderko z wodą.

Festiwal Smaków to barwne i smakowite przeżycie dla podniebienia każdego Sima. Przyprowadź przyjaciół i wspólnie wgryźcie się w temat wydarzenia. Nie wiesz, kiedy się odbywa? Wypatruj znaków w dzielnicach i sprawdź tablicę ogłoszeń w części wspólnej swojego budynku. Do zobaczenia na Festiwalu Smaków!

*Wymaga gry The Sims 4 (sprzedawanej oddzielnie) i wszystkich jej aktualizacji.


{hashtag=Blog EA}

About Author

Comment here