The Sims™ 4

Nowy Blog EA na oficjalnym blogu

Oto informacja, na którą wszyscy czekaliście! W końcu się zaczęło! Widzieliście, że to nadchodzi. My też wiedzieliśmy, że to nadchodzi. Czując radość rozpierającą każdą cząstkę mojego ciała, mogę już oficjalnie przekazać Wam wiadomość, że jesteśmy na finiszu produkcji DodatkuThe SimsTM 4 Psy i koty, który pojawi się w wersji na komputery PC i Mac już 10 listopada 2017 roku.

Image title

Prace nad Dodatkiem trwały bardzo długo i moi przełożeni musieli wręcz użyć siły, by powstrzymać mnie przed wygadaniem się na ten temat. Ale teraz już mnie nie powstrzymają…

W ramach Dodatku powraca narzędzie Stwórz Zwierzaka, potężniejsze niż kiedykolwiek dotąd. Pozwoli Wam ono przeglądać nieskończoną ilość ras kotów i psów lub też za pomocą kilku kliknięć łączyć ze sobą dowolne dwie rasy, by stworzyć zwierzaka idealnego. A co z malowaniem?! Bez względu na to, czy zamierzacie dodać kilka plamek, czy tylko jedną na nosie, czy też stworzyć bardziej skomplikowane wzory przy użyciu szablonów, personalizacja zwierzaków nigdy nie była taka prosta! Aha, mamy też kostiumy dla kotów i psów. (Co – zgodnie z oczekiwaniami – oznacza, że Wasze psiaki faktycznie będą mogły popływać w przebraniu rekina).

Image title

Po przejściu w tryb życia zobaczysz, że są to najbardziej ekspresyjne, ciekawe i wyraziste zwierzaki, jakie kiedykolwiek stworzyliśmy. Koty będą się ukrywać przed psami, wskakując na lodówkę i spoglądając z pogardą na maluczkich Simów. Zapaleni właściciele psów mogą teraz zacząć uczyć swojego psa coraz bardziej skomplikowanych sztuczek lub też brać go na spacery dookoła nowego świata, Brindleton Bay, by poganiał za ptakami i rozprostował łapy. Każdy zwierzak ma unikalne cechy, ale tylko najlepsi właściciele będą w stanie rozpoznać jego lęki, pragnienia i inne sygnały.

Gdy już wytrenujecie swojego szczeniaka i odpowiednio zaprogramujecie karmnik dla kota, sprawcie sobie miejscową klinikę weterynaryjną, aby już w poniedziałek rozpocząć pracę. Zgadza się! Teraz będziecie mogli wejść w posiadanie kliniki weterynaryjnej, wynająć idealnych pracowników, diagnozować choroby i wykonywać operacje, aby poprawić stan zdrowia okolicznych zwierzaków (a także zarobić kilka simoleonów).

Image title

Nie możemy się już doczekać, by podzielić się z Wami tym nowym Dodatkiem – jeszcze tylko chwila i go otrzymacie. Pochylcie się zatem w stronę swojego zwierzaka, podrapcie go za uchem i zacznijcie już tworzyć historie, które opowiecie wraz ze swoimi Simami i ich czworonożnymi przyjaciółmi. The Sims 4 Psy i koty pojawi się już za kilka krótkich miesięcy, a wkrótce podzielimy się z Wami nowymi informacjami na ten temat.

Do zobaczenia niebawem. Radosnego Simowania!

Aby zawsze być na bieżąco z tym, co dzieje się w The Sims, śledźcie nas na Twitterze, Instagramie i Twitchu, polubcie na Facebooku i subskrybujcie nasz kanał na YouTube.

*Wymaga gry The Sims 4 (sprzedawanej oddzielnie) i wszystkich jej aktualizacji.


{hashtag=Blog EA}

About Author

Comment here