The Sims™ 4

Nowy Blog EA na oficjalnym blogu

Do premiery Pakietu rozgrywki The Sims 4 Wampiry* został już tylko tydzień, więc z ogromną przyjemnością przedstawiamy Wam jeden z najważniejszych elementów wampirzej rozgrywki… moce! Przed Wami unikatowy system rozwoju Simów z wampirzymi mocami i słabościami – całkowita nowość w The Sims 4! Przyjrzyjmy mu się bliżej.

Też jesteście tak podekscytowani?! Wasi wampirzy Simowie będą mogli zdobywać kolejne rangi, uczestnicząc w pojedynkach, pogłębiając wampirologię i odbywając szkolenia u innych wampirów. Osiągając wyższe rangi, odblokują szereg niepowtarzalnych, nadnaturalnych mocy. Zyskają możliwość przemieszczania się pod postacią nietoperza, kontrolowania umysłów innych Simów, krycia się pod osłoną ciemności, dysponowania wampirzą siłą i nie tylko! Jak jednak wiadomo, po każdym wzlocie przychodzi upadek. Odblokowując moce, należy pamiętać o dobieraniu słabości, które je zrównoważą.

Image title

Wampiry z „Cienką skórą” będą wyjątkowo łatwopalne, co może im utrudnić spacery w świetle dnia. Simowie, którzy nie chcą traktować swoich przyjaciół jako obiadu, mogą się żywić owocami plazmowymi. Niektórzy Simowie cierpią natomiast na ataki niekontrolowanego syczenia, co zawsze powoduje jakieś niezręczne sytuacje…

Image title

Jeśli martwicie się, że nie wypróbujecie wszystkich tych niezwykłych mocy, spieszymy z wyjaśnieniem. Można odblokować niemal wszystkie moce i słabości, pogłębiając wiedzę i doświadczenie, a także uczestnicząc w pojedynkach – nawet po osiągnięciu maksymalnej rangi wampira. Ale czy już wiecie, na co przeznaczycie swoje pierwsze punkty mocy?

Dajcie nam znać, czego najbardziej nie możecie się doczekać, na Twitterze, Facebooku, Tumblr i Instagramie, dodając we Blog EAie {hashtag=TS4Vampires}!

*Wymaga gry The Sims 4 (sprzedawanej oddzielnie) i wszystkich jej aktualizacji.


{hashtag=Blog EA}

About Author

Comment here