The Sims™ 4

Nowy Blog EA na oficjalnym blogu

Przedstawiamy… The Sims 4 Wielkie pranie Akcesoria! Zaledwie w zeszłym tygodniu pomogliście nam wybrać oficjalną nazwę, a już dziś możecie wziąć udział w ostatnim głosowaniu związanym z nowym pakietem. To jednak na pewno nie ostatnia okazja by wpłynąć na to, co dla Was tworzymy. Jesteśmy w samym środku produkcji i musimy przyznać, że prace posuwają się niezwykle szybko. Aktualizacje z produkcji możecie znaleźć na moim koncie na Twitterze, @SimGuruGraham, oraz na oficjalnym forum, w specjalnej sekcji o nazwie SimGuruGraham’s Corner.

Image titleTo najlepszy moment na to, żeby wyrazić swoją opinię i podzielić się przemyśleniami na temat postępów prac.

Wybór odpowiedniej ikony do pakietu to proces, który w początkowej fazie bardzo przypomina wybór nazwy. Producenci i zespół od marketingu rzucają najpierw wieloma pomysłami. By przyspieszyć proces, każdy podparty jest przykładowym obrazkiem. Kiedy zgodzimy się już co do tego, co najlepiej wizualnie odda zawartość pakietu, przekazujemy nasze propozycje agencji kreowania marki. Każdy z naszych pomysłów jest tam rozwijany i przedstawiony nam w postaci ikony.

Ta sama agencja pomogła nam zdefiniować charakter opakowań produktów The Sims 4, które możecie zobaczyć na sklepowych półkach – począwszy od gry podstawowej. Od długiego czasu korzystamy z ich wsparcia przy rozwoju brandingu każdego nowego pakietu. Czasami zdarza się, że jedna z ikon zdecydowanie wyróżnia się na tle pozostałych. Wiemy wtedy, że to nasz oczywisty wybór. Kiedy indziej decydujemy się zawęzić listę do kilku wykazujących potencjał pomysłów i prosimy agencję o ich dalszy rozwój.

Dziś to Wy pomożecie nam podjąć ostateczną decyzję. Razem ze specjalistami z agencji przygotowaliśmy cztery wyjątkowe ikony, które mogą ozdobić nowy pakiet. Zagłosujcie na swoją ulubioną!

Głosowanie skończy się w piątek 15 września 2017 r. o godzinie 10 czasu pacyficznego.
https://www.surveymonkey.com/r/IconVote

Jeśli jesteście na bieżąco z Akcesoriami, to na pewno poznajecie poniższy obrazek z The Sims 4 Zabawa na podwórku Akcesoria. Jak widzicie, przy wyborze ikon rozważyliśmy także wcześniej niewykorzystane pomysły. Uznaliśmy, że choć płot ze sztachet to naprawdę ikoniczny (wybaczcie grę słów), kojarzący się z podwórkiem widok, to nie mówi nic o nowych funkcjach rozgrywki. Główkowaliśmy nad tym, jak zawrzeć w ikonie główny obiekt związany z pakietem – podwórkową ślizgawkę wodną. Zmieszczenie tak długiego i wąskiego obiektu w niewielkiej ikonie okazało się nie lada wyzwaniem. Ostatecznie zdecydowaliśmy się użyć klasycznej ilustracji szklanki z lemoniadą. Stanowi ona odniesienie zarówno do zawartego w pakiecie dzbanka na letnie napoje, jaki i do luźnego, podwórkowego klimatu pakietu.

Image title

W miarę jak produkcja pakietu The Sims 4 Wielkie pranie Akcesoria posuwa się do przodu, rozgrywka nabiera coraz wyraźniejszych kształtów. Następny po wejściu w fazę produkcji wielki dzień w naszym harmonogramie to 6 października, czyli data osiągnięcia kamienia milowego alfa. Osiągnięcie kamienia milowego alfa oznacza, że pakiet jest „funkcjonalnie kompletny” (każda funkcja zawarta w projekcie pakietu została wdrożona do gry).

W celu wspomożenia prac, w ciągu tygodnia od wejścia w fazę produkcji przygotowaliśmy wstępny prototyp rozgrywki. Dzięki temu mogliśmy zobaczyć, jak Simowie gromadzą przy przebieraniu się sterty ciuchów i zanoszą je kolejno do kosza na pranie, pralki i suszarki. Zasadniczo możemy prześledzić już cały proces i przekonać się, jak funkcje te będą prezentować się w grze. Mimo że udało się nam zaimplementować już kluczowe funkcje, czeka nas jeszcze dużo pracy, zanim nasz system prania będzie w pełni kompletny.

Image title

Dzisiejsze głosowanie nad ikoną to już ostatnia ankieta związana z pakietem The Sims 4 Wielkie pranie Akcesoria, ale szczerze zachęcamy Was do dzielenia się swoimi opiniami o aktualizacjach z produkcji. Zostało jeszcze sporo pracy, dlatego Wasze komentarze będą miały duży wpływ na podejmowane przez nas decyzje. Najlepszym miejscem na Wasze opinie i pytania dalej bez wątpienia jest „SimGuruGraham’s Corner”, specjalna sekcja na naszym oficjalnym forum poświęcona powyższemu projektowi.

Wszelkie dodatkowe informacje znajdziecie w „Pytaniach i odpowiedziach”.

Śledźcie nas na Twitterze, Instagramie i Twitchu. Polubcie na Facebooku i subskrybujcie nasz kanał na YouTube.

Publikując opinie lub materiały, użytkownik wyraża zgodę, by EA wykorzystywało opublikowane przez niego treści wedle uznania, bez konieczności powiadomienia użytkownika lub przyznania mu rekompensaty. Wasz głos pomoże nam wybrać elementy, które zawrzemy w Akcesoriach, ale to do EA należy ostateczna decyzja w tej sprawie. Nowy pakiet dostępny będzie w tej samej cenie co wszystkie poprzednie Akcesoria.

*Wymaga gry The Sims 4 (sprzedawanej oddzielnie) i wszystkich jej aktualizacji.


{hashtag=Blog EA}

About Author

Comment here