The Sims™ 4

Nowy Blog EA na oficjalnym blogu

Wraz z dzisiejszą aktualizacją* w grze pojawia się nowe wyzwanie sezonowe: w The Sims™ 4 wykiełkowały Simorośle!

Od teraz do 4 maja, do godz. 20:00 czasu polskiego po świecie gry będą wędrowały Simorośle, z którymi Twój Sim może porozmawiać. Jeśli umiejętnie poprowadzisz spotkanie, możesz otrzymać od każdej z nich magiczną fasolkę. W zależności od bieżącego nastroju Simorośli dostaniesz jedną z sześciu różnych fasolek odpowiadających różnym emocjom.

Image title

Twój Sim może wezwać Jasmine i poprosić ją o pniak, w którym należy umieścić fasolki. Po podlaniu wodą pniak przemieni się w magiczne drzewo skrywające portal do świata, w którym Twój Sim może znaleźć nowe nasiona, rzadkie obiekty, a nawet zakazany owoc! Jeśli postanowi go skosztować, przez pięć kolejnych dni w grze będzie zieloną, liściastą Simoroślą. Pozostając pod tą postacią, Simowie nie tylko wyglądają zupełnie inaczej, ale zyskują wyższy poziom umiejętności ogrodnictwa i mają nieco inne potrzeby. Nie obawiaj się – jeśli Twojemu Simowi spodoba się życie Simorośli, będzie mógł zatrzymać drzewo i korzystać z niego po zakończeniu wyzwania!

Grasz w zielone? Odwiedź nas w mediach społecznościowych i opowiedz nam o swoich przygodach z Simoroślami! Znajdziesz nas na Twitterze, Instagramie i Facebooku.

*Wymaga gry The Sims 4 (sprzedawanej oddzielnie) i wszystkich jej aktualizacji.


{hashtag=Blog EA}

About Author

Comment here