The Sims™ 4

Nowy Blog EA na oficjalnym blogu

Dni stały się długie, a na niebie świeci piękne letnie słońce – to idealny czas, by zaprosić Simów do wypoczynku w ogródku. Już 19 lipca ukaże się pakiet The Sims 4 Zabawa na podwórku Akcesoria.

Chcesz nieco odświeżyć wygląd swojego ogródka? Przygotowaliśmy dla Ciebie bogate opcje dostosowywania przestrzeni. Nie zabraknie żywych barw i ciekawych wzorów. Możesz ozdobić podwórko kolorowymi wiatraczkami, fontannami w kształcie żab i wonnymi kwiatami, które pomogą stworzyć relaksującą atmosferę. Gdy rodzina i znajomi Twoich Simów wpadną na ucztę pod chmurką, mogą zasiąść przy nowym stole z parasolem, przy którym może się posilać jednocześnie sześć osób. W nowych Akcesoriach znajdziesz również szeroki wybór wygodnych ubrań w żywych letnich kolorach oraz fryzury na luzie w odcieniach naturalnych i ombre.


Dobry wygląd jest ważny, ale niezapomnianych wrażeń dostarczą Ci przede wszystkim nowe podwórkowe atrakcje. Po pierwsze, koniecznie przygotuj przestrzeń dla ślizgawki wodnej. Simowie będą skakać z radości (dosłownie!) wprost na mokrą taflę ślizgawki, by się powygłupiać lub oczarować znajomych widowiskowymi sztuczkami. Wysiłek fizyczny wzmaga pragnienie – na szczęście Simowie mają do dyspozycji nowy dzbanek na napoje, które pomogą je ugasić. Przygotuj pyszną lemoniadę lub mrożoną herbatę, dodaj lód i rozkoszuj się smakiem lata.

Jeśli chcesz się odprężyć i zregenerować siły, usiądź wygodnie i wsłuchaj się w odgłosy natury. Ustaw na podwórku karmnik dla ptaków i odpoczywaj przy akompaniamencie świergotu sikorek, wróbli i słowików, które przylecą coś przekąsić. Możesz też zawiesić w ogródku dzwonki wietrzne – ich dźwięk działa równie kojąco. Masz do wyboru dzwonki bambusowe, ceramiczne i aluminiowe. Posłuchaj, jak pięknie brzmią wszystkie jednocześnie, lub dostosuj ich tonację, zmieniając długość prętów. Stworzysz w ten sposób muzykę, która będzie jak balsam dla Twojej duszy (choć Twoim sąsiadom może się nieźle dać we znaki).

Image title

Jedno jest pewne: gdy 19 lipca ukaże się pakiet The Sims 4 Zabawa na podwórku Akcesoria, Twoi Simowie dostaną do dyspozycji moc rodzinnych atrakcji, dzięki którym ich lato będzie naprawdę udane.

About Author