The Sims™ 4

Nowy Blog EA na oficjalnym blogu

Przez cały tydzień świętujemy 17. urodziny The Sims™! Z tej okazji rozdajemy nagrody, publikujemy filmiki, rozmawiamy z Simomaniakami i prowadzimy szereg akcji w mediach społecznościowych. Krótko mówiąc, dzieje się! A przed nami jeszcze dwa dni wspaniałej zabawy!

W jubileuszowych Blog EAach nie mogło zabraknąć wypowiedzi SimGuru! Zaprosiliśmy więc kilku z nich, by dowiedzieć się, czemu bycie częścią zespołu twórców napawa ich dumą i czy potrafią przytoczyć historie z życia społeczności, które szczególnie zapadły im w pamięć.

Oto, co usłyszeliśmy!

SimGuru Gnome Bardzo podobały mi się machinimy tworzone przez fanów The Sims 2. Filmiki muzyczne, skróty itp. Wtedy po razy pierwszy zobaczyłem, jak społeczność potrafi bawić się naszą grą.

Image title

Zdjęcie użytkownika Mero

SimGuru Ninja Energia i entuzjazm, z jakimi społeczność angażuje się w grę, nie przestają mnie zaskakiwać. Budowniczowie potrafią stworzyć tak piękne konstrukcje, że wzruszam się od samego patrzenia. Gracze korzystający z trybu Stwórz Sima są w stanie wyczarować naprawdę prześliczne postacie. Myślę, że nie umiałbym wymyślić tylu ciekawych i ujmujących historii, tymczasem twórcom filmików z rozgrywki przychodzi to bez trudu. Simomaniacy nadają tworzonej przez nas zawartości świeżość i głębię, sprawiając, że nasze dzieło nabiera nowego, zaskakującego wymiaru. Są naszym asem w rękawie i za to ich uwielbiam!

SimGuru Steve Miesiąc temu postanowiliśmy zrobić filmik świąteczny, jakiego jeszcze nie było. Tak powstał Yule Log, na którym obserwujemy Boba Pancakesa zamkniętego przez całe święta na jednej parceli. Bob zajmował się swoimi sprawami, a oglądający go ludzie zaczynali ze sobą rozmawiać. Niektórzy ku mojemu zdziwieniu wracali codziennie. Zaczęli nawiązywać znajomości i dzielić się swoimi przeżyciami – a wszystko przez ich zainteresowanie The Sims. Oglądałem transmisję już trzykrotnie i za każdym razem widzę, jak stali bywalcy wracają. Życzliwość Simomaniaków najłatwiej zauważyć, kiedy na ten dość statyczny filmik trafia ktoś nowy i pada nieuniknione pytanie: „O co tu chodzi?”.

Image title

Zdjęcie użytkownika MDianaSanders

SimGuru Kimmi Jakim cudem są w stanie opowiadać historie swoich Simów za pomocą zrzutów ekranu? Spójrzcie tylko! Używam płotu, by zobrazować opowiastkę o konstruowaniu domu! NORMALNIE CZAD!

SimGuru Trev Spryt i kreatywność, z jakimi podchodzą do obiektów, które im dajemy, są imponujące. Obojętnie, czy jest to Hatsy, która modyfikuje rożki do lodów i robi z nich zamkowe wieże, czy DrGluon budujący prowizoryczne stoły do kina plenerowego za pomocą półścianek i piekarnianych lad. Takiego rodzaju pomysłowość zwala mnie z nóg za każdym razem!

SimGuru Lyndsay Od lat współtworzę The Sims, jednak pomysły, jakie miewają gracze, nie przestają mnie zaskakiwać. Najbardziej emocjonująca część tej pracy to obserwowanie tego, czym ekscytują się Simomaniacy.

Tyle powiedzieli nam SimGuru. Jakie są Wasze ulubione historie z rozgrywki? Podzielcie się z nami swoimi wrażeniami na Twitterze, Facebooku, Tumblr i Instagramie.


{hashtag=Blog EA}

About Author

Comment here