The Sims™ 4

Nowy Blog EA na oficjalnym blogu

To, co wyróżnia naszą społeczność, to sympatia, z jaką się do siebie odnosimy. Tu każdy może się poczuć doceniony. Obojętnie, czy chodzi o prezentowanie dzieł z Galerii, aktywność w mediach społecznościowych, czy tworzenie filmików pokazujących Wasze projekty, pozytywna energia jest z nami na każdym kroku. Najlepszym przykładem Simomaniaka, który uwielbia chwalić się sukcesami swoich kolegów, jest SpringSims – twórca świątecznej serii filmów poświęconych osiągnięciom innych graczy: „The Simmas Showcase”.

Image title

Powiedz nam coś o sobie.
Sul! Sul! Nazywam się Stephen, ale wszyscy znają mnie jako SpringSimsa. Zakochałem się w serii The Sims, kiedy zagrałem w nią po raz pierwszy jako czterolatek. Teraz mam 20 lat i nadal ją uwielbiam! Prowadzę kanał na YouTube, gdzie codziennie publikuję najróżniejsze materiały związane z rozgrywką.

Co zainspirowało Cię do stworzenia serii filmików poświęconych innym fanom?
Zawsze lubiłem dawać innym coś od siebie. Bardziej bezpośrednią inspiracją było pojawienie się Zestawu Świątecznego w 2014 roku. Jestem członkiem społeczności Simomaniaków od 16 lat i przez ten czas wielokrotnie czułem jej obecność zarówno podczas lepszych, jak i gorszych momentów. Uznałem więc, że nadszedł czas, by spłacić ten dług, pokazując projekty ludzi, którzy dzielą ze mną sympatię i pasję do zabawy w The Sims. Już kiedy zaczynałem tę serię w grudniu zeszłego roku, postanowiłem, że będę ją powtarzał w kolejnych latach, tak żeby mój świąteczny nastrój i sympatia do Simów udzieliła się innym.

Image title

Czy masz w społeczności swoich ulubionych projektantów?
O rety! Jest ich wielu! Jednak skoro już muszę wybierać, wymieniłbym następujących twórców: SpecterCody, Steph0Sims, ruthless_kk, DippyDesigns, Drutrubuilder, Deligracy i GabLeSim.

Jakich porad udzieliłbyś komuś, kto dopiero zakłada własny kanał na YouTube?
Najważniejsza rada brzmi: zawsze bądź sobą! Jeśli lubisz to, co robisz, i przykładasz się do swoich projektów, inni to zauważą i docenią. Poza tym warto być oryginalnym i myśleć nieszablonowo. No i spisywać wszystkie pomysły na gorąco. Z mojego doświadczenia wynika, że najlepsze pomysły pojawiają się o 3 nad ranem!

Image title

Gdzie można znaleźć Ciebie i Twoje dzieła?
Na moim kanale lub koncie na Twitterze. Można powiedzieć, że żyję w sieci. Warto mnie tam zaczepić.

Tworzysz coś fajnego do The Sims 4? Pokaż nam to, używając etykietki {hashtag=SimSpotlight}. Być może to Ciebie zaprezentujemy w jednym z następnych odcinków!
Śledź nas na Twitterze i Instagramie, polub na Facebooku, subskrybuj nasz kanał na YouTube.


{hashtag=Blog EA}

About Author

Comment here