The Sims™ 4

Nowy Blog EA na oficjalnym blogu

Przy okazji ogłoszenia premiery The Sims™ 4* na Xbox One i PlayStation®4 17 listopada 2017 r. chcieliśmy poświęcić uwagę zawartości dodatkowej dostępnej już w dniu ukazania się gry! Wiemy, jak bardzo graczom zależy na dodatkowej rozgrywce, aby mogli opowiedzieć w ten sposób swoje historie, dlatego z przyjemnością ogłaszamy, że z chwilą premiery gry 17 listopada udostępnimy następującą zawartość do pobrania.

Image title

The Sims 4 Perfekcyjne Patio Akcesoria*
To pakiet idealny dla Simów chcących wystroić swoje patio. Stwórz przestrzeń dla relaksacji, w której możesz rozpalić grilla i zorganizować ucztę dla znajomych, odprężając się w nowych modnych strojach. Stresujący dzień w pracy? Simowie rozładują stres, relaksując się w zupełnie nowej wannie z hydromasażem. Nie przepadasz za gorącymi kąpielami? To nic – możesz też wypocząć na nowych leżakach basenowych.

The Sims 4 Styl dawnych lat Akcesoria*
Czy twoi Simowie cenią sobie bardziej wyrafinowaną stronę życia czy też posiadają bardziej klasyczny gust? Czy zamiast gotować i sprzątać, wolą cieszyć się wszystkim tym, co ma do zaoferowania życie? The Sims™ 4 Styl dawnych lat Akcesoria to idealny pakiet, aby spełnić ich marzenia. Budowniczych ucieszą pełne blichtru przedmioty, w tym całkiem nowa toaleta, szesnastowieczny globobarek z Monte Vista czy stylowa, złota lampa-żyrafa. Ci spośród Simów, którym nie w smak prozaiczne obowiązki domowe, mogą skorzystać z pomocy służby osobistej, by ich w tym wyręczyła. Część służby może posiadać interesujące cechy, o których dowiesz się więcej, zaznajamiając się ze swoją pomocą domową.

Pakiet rozgrywki The Sims 4 Wampiry*
Dla Simów, których cieszy bardziej nadnaturalna strona życia, pakiet rozgrywki The Sims 4 Wampiry* stanowi perfekcyjne uzupełnienie kolekcji. Dzięki niemu przemienisz swoich Simów w potężne wampiry, zyskasz nieśmiertelność i zgłębisz nowy, upiorny świat Forgotten Hollow, gdzie noc trwa nienaturalnie długo. Wykreuj idealnego Sima dzięki nowym narzędziom „Stwórz Sima”, w tym także jego mroczną postać oraz całe mnóstwo nowych strojów i akcesoriów. Odblokuj unikalne moce obdarzające twojego Sima wampira nadnaturalnymi zdolnościami.

Dodatek The Sims 4 Miejskie życie*
Czy twoje Simy nie są zmęczone monotonią życia na przedmieściach? Zaradź temu, sięgając po dodatek The Sims 4 Miejskie życie*. Ciesz się zgiełkiem San Myshuno, poznawaj nowych przyjaciół, wypróbuj nowe kariery, odkrywaj lokalne festiwale i znajdź apartament (w tym luksusowy) swoich marzeń! Odbywające się w sąsiedztwie festiwale wnoszą w życie twojego Sima nowe zajęcia i smaki – możesz nawet nabyć wyjątkowe T-shirty, aby wesprzeć ulubione imprezy. Baw się, grając ze znajomymi w koszykówkę lub udając się do baru karaoke na noc niezapomnianych wrażeń.

Image title

Dodatek The Sims 4 Miejskie życie, pakiet rozgrywki The Sims 4 Wampiry i The Sims 4 Styl dawnych lat Akcesoria będą dostępne w zestawie cyfrowym 17 listopada na całym świecie. Aby dowiedzieć się więcej o The Sims 4 na Xbox One i PlayStation 4, sprawdź naszego dedykowanego bloga.

Aby zawsze być na bieżąco z tym, co dzieje się w The Sims, śledźcie nas na Twitterze, Instagramie i Twitchu, polubcie na Facebooku i subskrybujcie nasz kanał na YouTube.

*Wymaga gry The Sims 4 (sprzedawanej oddzielnie) i wszystkich jej aktualizacji.


{hashtag=Blog EA}

About Author

Comment here