The Sims™ 4

Nowy Blog EA na oficjalnym blogu

Mamy sam środek lata – na zewnątrz zrobiło się naprawdę gorąco. Nie znamy lepszego sposobu radzenia sobie z upałem niż… pozostanie w domu i obserwowanie, jak Simowie szaleją na ślizgawce wodnej w The Sims 4 Zabawa na podwórku Akcesoria*! Jeśli przydomowy ogródek Twoich Simów nie zamienił się jeszcze w centrum letniej rekreacji, nie przejmuj się. Mamy dla Ciebie 5 wspaniałych parcel z Galerii, dzięki którym w mgnieniu oka spełnisz marzenia swoich spragnionych ochłody podopiecznych. Super!

Monraelis12– Vacation House

Image title

Cała ta parcela jest urocza, ale ogródek po prostu zapiera dech w piersi. Znajdziesz tu miejsce na spokojne pogawędki w gronie znajomych, wspólne uczty i zabawę na świeżym powietrzu, a wszystko razem tworzy piękną, spójną całość. Zwróć też uwagę na pomysłowe wykorzystanie roślin na dachu!

Kliknij tutaj, by przejść do strony parceli w Galerii.

Lari-lilac– Modern Comfort

Image title

Nigdy nie lekceważ potencjału małego przydomowego podwórka! To idealne miejsce na wieczorne rodzinne spotkania, podczas których można się odprężyć i porozmawiać o tym, jak minął dzień – wokół suto zastawionego stołu lub w wannie z hydromasażem. Czego chcieć więcej?

Kliknij tutaj, by przejść do strony parceli w Galerii.

Rachelgib200– The Summer Home

Image title

W tym ogrodzie można robić wszystko, czego dusza zapragnie. Znalazło się tu odrębne miejsce do zabawy, szaleństw na ślizgawce wodnej, tańca, kąpieli, jedzenia, grillowania… i, rzecz jasna, do zawierania małżeństw! Czy można by coś jeszcze dopisać do tej listy atrakcji? Jedno jest pewne: nikt nie będzie się tu nudził!

Kliknij tutaj, by przejść do strony parceli w Galerii.

QuinnWhitt– Community Pool

Image title

Podaruj swoim Simom dzień beztroskiej zabawy na tej urokliwej parceli publicznej. Znajdziesz tu wiele pięknych zakątków – od wspaniałych patio do malowniczego kącika do grillowania. Nie wspominając o ślizgawkach! To miejsce zdecydowanie wróży doskonałą zabawę w gronie znajomych lub udaną randkę!

Kliknij tutaj, by przejść do strony parceli w Galerii.

Bouclettif– Aqua-Land

Image title

Zdaje się, że Bouclettif czyta nam w myślach i zna nasze najskrytsze pragnienia. Tak właśnie wyobrażamy sobie ogródek marzeń. Parcela jest utrzymana w ślicznej, jasnej kolorystyce, oferuje świetną przestrzeń do tańca, wielki basen i… Tyle. Ślizgawek. Czy można się oprzeć urokowi gigantycznych fioletowo-niebieskich wiatraczków?

Kliknij tutaj, by przejść do strony parceli w Galerii.

Teraz pozostaje Ci tylko zdecydować, którą parcelę umieścisz w swojej grze. Spójrzmy prawdzie w oczy – pewnie pobierzesz wszystkie pięć, tak samo jak my! Chcesz nam pokazać inne wspaniałe parcele stworzone z pakietem Zabawa na podwórku Akcesoria? Napisz nam o nich na Twitterze!

Chcesz dowiedzieć się więcej o ostatnich zmianach w The Sims 4? Zapoznaj się z aktualizacją systemu reakcji na zdradę.

Nie trać kontaktu! Śledź nas na Twitterze i Instagramie, polub na Facebooku i subskrybuj nasz kanał na YouTube.

*WYMAGA GRY THE SIMS 4 (SPRZEDAWANEJ ODDZIELNIE) I WSZYSTKICH JEJ AKTUALIZACJI.


{hashtag=Blog EA}

About Author

Comment here