NowinkiThe Sims™ 4

Niespodzianka z okazji piątej rocznicy The Sims 4

Gra The Sims 4 została wydana przez studio Electronic Arts 2 września 2014 r., za kilka dni będziemy obchodzić piątą rocznicę jej wydania. Czy z tej okazji możemy spodziewać się niespodzianki? Czy będzie to darmowa zawartość do pobrania czy coś innego?

SimGuruFrost, na portalu społecznym Twitterze odpowiedział na nurtujące nas wszystkich pytanie.

Może – napisał SimGuruFrost na Twitterze.

Oto jak było wcześniej:

Gdy obchodziliśmy pierwszą rocznicę premiery, twórczy zorganizowali konkurs na zdjęcie z najważniejszym momentem. Do wygrania wtedy były notesy z autografami, smycz z logo The Sims 4, pendrive-bransoletka.


Na drugą rocznicę, producenci opublikowali filmik z najśmieszniejszymi momentami z gry, fragmenty z pokazów The Sims 4 i jej dodatków.


Na kolejną rocznicę twórcy podzieli się z nami nowym, odświeżonym zdjęciem, zawierającym rozszerzenie z poprzednich rozszerzeń.

Jak sądzicie co możemy dostać w tym roku na piątą rocznicę? Co byście chcieli?

About Author

Hey, Hi, Hello! Nazywam się Anna i na Sims True Life będziecie mogli poczytać ode mnie między innymi takie treści jak: stylizacje, modyfikacje czy nowinki. Interesuje się Simsami, bullet journal oraz serialami!

Comments (2)

  1. A mi niestety pojawił się błąd w związku z akcesoriami Moschito, do moich simów nie przychodzi żadna poczta i nie mogę wysłać zdjęcia na modowego simstagrama w karierze fotografa mody 🙄😱😣

Comment here