ModyfikacjeThe Sims™ 4

Automatycznie rosnące brody w grze. Sprawdź moda

Do niedawna, nie zdawałem sobie sprawy, jak ważnej opcji brakuje mi w The Sims 4. Konkretnie są to automatycznie rosnące brody u Simów. Na szczęście twórca modyfikacji flerb uświadomił mnie jak bardzo potrzebowałem tej funkcji w swojej grze. Jestem pewien, że Wam też się spodoba.

Rozpakowany plik z modyfikacją oraz XML Injector, wrzucamy do folderu Electronic Arts/The Sims 4/Mods w Moich Dokumentach.

Jeśli wszystko wykonaliście poprawnie, musicie teraz włączyć modyfikacje ze skryptami w opcjach gry i uruchomić ją ponownie. Zrobione? Teraz trzeba włączyć moda na konkretnym Simie, aby jego broda mogła rosnąć

Zrobimy to przy pomocą dowolnej umywalki w grze. Wystarczy wybrać kolor brody, a naszemu Simowi zaczną pojawiać się pierwsze włoski. Modyfikacja działa tylko na Simów, którym włączymy ją w taki sposób.

Przy pomocy umywalek możemy również kontrolować zarost, możemy ogolić Sima całkowicie lub wrócić do poprzedniego etapu wzrostu brody. Zostały dodane nowe animacje oraz obiekty.

Stanów wzrostu brody jest kilka, pierwszy pojawia się już po kilku godzinach od golenia. Poniżej przedstawiamy Wam tylko niektóre z nich. Warto również zwrócić uwagę, że modyfikacja działa również na Simach z zarostem dodanym w CAS. Modyfikacja “zarasta” inne brody, tworząc ciekawe kombinacje.

POBIERZ TUTAJ I TUTAJ

Czy Wasi Simowie noszą brody? Dajcie nam znać w komentarzach.

About Author

Kacper zajmuje się tworzeniem treści na STL, poczynając od poradników, przez przeglądy, na newsach kończąc. Jego pasją są komputery, gry i seriale. Co do Simsów, najwięcej sentymentu ma do starej, dobrej jedynki. Ceni jednak rozgrywkę z drugiej odsłony.

Comment here