ModyfikacjeThe Sims™ 4

Mody na przywrócenie wyglądu The Sims 4 sprzed aktualizacji

Nowy wygląd menu lub ikonek w The Sims 4 nie przypadł Wam do gustu? Może byliście przyzwyczajeni do poprzednich? W takim razie dobrze trafiliście! Zebraliśmy mody, które przywracają dawny interfejs z gry The Sims 4.

Jak wgrywać mody?

Po pobraniu danego moda znajdź folder Dokumenty > Electronic Arts > The Sims 4 > Mods. (Pamiętaj, aby przed każdą aktualizacją wyłączyć modyfikacje w menu gry.)

Nowy kryształek

Mod ten dodaje nam kryształek, który jest bardzo podobny do tego na nowej okładce gry, więc jeśli nowy wygląd bardziej Wam się podoba, to ten mod jest właśnie dla Was.

POBIERZ TUTAJ

Stare ikonki rozszerzeń

Jest to mod, który przywraca nam stare ikonki rozszerzeń, do których niektórzy byli przyzwyczajeni i ciężko im jest teraz dostosować się do nowych.

POBIERZ TUTAJ

Inny kolor ekranu ładowania

Jeden z najbardziej popularnych modów na zmianę interfejsu gry. Wprowadza nam ogromny wybór kolorów ekranu ładowania, więc jak marzył się Wam różowy kolor podczas wczytywania, możecie spełnić swoje marzenie już teraz.

POBIERZ TUTAJ

Stary wygląd menu głównego

Ten mod przywraca nam stary wygląd menu głównego wraz ze starymi ikonkami rozszerzeń, więc jeśli nie byliście zadowoleni z nowego interfejsu to teraz możecie to zmienić.

POBIERZ TUTAJ

A Wy co sądzicie o nowym interfejsie w The Sims 4? Dajcie znać w komentarzach!

About Author

Budowanie w The Sims 4 jest jego pasją. Na stronie zajmuje się quizami oraz po części pisaniem o modyfikacjach do gry. Poza budowaniem uwielbia tworzyć historie Simów.

Comment here