The Sims™ 4

Moda Na Mody #29

Zwierzaki w innych otoczeniach


Image title

Już od miesiąca nasi simowie mogą wszędzie cieszyć się czworonożnymi przyjaciółmi. Właściwie – nie wszędzie. Przybłędy krążyły tylko po Brindleton Bay. Z pomocą przychodzi arkeus17. Ta modyfikacja pozwoli bezdomnym zwierzętom wędrować także po innych otoczeniach! Może ktoś z San Myshuno skusi się na ich adopcję?

Wgląd na zwierzęce obsesje i lęki


Image title

Modyfikacja na grywalne zwierzaki pojawiła się niedługo po premierze najnowszego dodatku. Ciekawym rozszerzeniem do niej jest „Hide or Reveal Pet Quirks”, które pozwala nam wyświetlić obsesje i lęki naszych małych pupili.

Do jej działania potrzebna jest wyżej wymieniona modyfikacja na grywalne zwierzaki.

Zimowe ubrania


Image title

Zestaw stworzony przez WyattSims idealnie pozwala nam wczuć się w minusową temperaturę, którą czasem możemy uświadczyć za oknem. Pakiet oferuje aż 22 nowe ubrania, dzięki którym i nasi simowie poczują nieco ciepła w zimowej aurze.

Siedzące poprawki


Image title

Czy Wy także czujecie się poirytowani, gdy wspaniałe wesele traci na wartości przez gości stojących tuż przy łuku weselnym? Dzięki tej modyfikacji wszyscy simowie przestaną przemieszczać się z kąta w kąt i grzecznie zajmą miejsca.

Karierowe aspiracje


Image title

„Witaj w Pracy” niestety nie dodaje nam nowych cech czy aspiracji. Zmieni się to jednak po pobraniu tej modyfikacji, która dodaje do naszej gry aż cztery nowe pragnienia życiowe – w tym aż dwa dla naukowca. Warto jednak napomknąć, iż są one po angielsku, więc odradzam instalowanie ich graczom, którzy nie lubią mieszać języków w swojej rozgrywce.


{hashtag=ModaNaMody}

About Author

Comment here