The Sims™ 4

Moda na Mody #22

Stylish Dress


Image title

Myśląc o wiośnie na początek zwykle kojarzy mi się, że jest to okres wszystkich imprez okolicznościowych… Właśnie wtedy zaczynają się pierwsze śluby czy zjazdy rodzinne. Wasze simowe dzieci z pewnością zachwycą na przyjęciach wszystkie ciocie i nie będą mogły się uwolnić od ich charakterystycznych szczypań policzków.

Pretty Breezy Maxi


Image title

Kolejna kreacja kierowana jest dla eleganckich młodych dorosłych, które chcą połączyć szyk z wygodą. Sukienka Maxi zawsze jest w modzie, nie tylko na przyjęcia, ale też na co dzień.

Basic Sweater


Image title

Niestety gra nie błogosławi nas zbyt dużą ilością męskich ubrań, dlatego warto czasami poratować się CC. Ten sweterek będzie idealny dla hipstera, eleganckiego mężczyzny, sportowca a nawet stereotypowego nerda. Kreacja dla całej rodziny!

Leslie Dress


Image title

Z drugiej strony… ubrań dla kobiet nigdy za wiele! A zwłaszcza tak urokliwych jak ta sukienka. Zdecydowanie trafia ona w obecne trendy i bije od niej wiosenny blask!

Louisa Living Set


Image title

Kolejną rzeczą, na którą uwielbiam patrzeć są piękne wnętrza. Prezentowany zestaw zawiera w sobie kilka elementów, które z pewnością odświeżą wnętrza domów czy mieszkań waszych simów.

Positive Quote Paintings


Image title
Prawdziwym ‘must have’ jeśli chodzi o dekoracje w domach simów są dwie rzeczy: rośliny (których przykład jest poniżej) oraz obrazy. Tym razem postanowiłam na nieco skromną wersję, mianowicie: małe obrazki z motywującymi napisami.

KiKi Plants 2


Image title
Jako, że w prawdziwym życiu nie mam ręki do ogrodnictwa, zawsze nadrabiam to w Simsach. Tym razem aby dodać nieco uroku do domów naszych simów postawiłabym na niewielkie kwiaty, a także małe drzewka idealne na patio.

That’s wall, folks!


Image title

Fototapety zawsze były w modzie, nie inaczej jest teraz. Większość z podanych pełna jest kwiatowych wzorów, idealnych na wiosnę.


{hashtag=ModaNaMody}

About Author

Comment here