ModyfikacjeThe Sims™ 4

Zmień świat mieszkalny na wakacyjny. Jak to zrobić?

Mamy dla Was modyfikację, która daje możliwość zmiany świata mieszkalnego, w wakacyjny i vice versa. Dzięki niej możecie zamieszkać w Granitowych Kaskadach, bądź odpocząć, korzystając z simowego urlopu, na słonecznych plażach Sulani.

Zainstalowanie tej modyfikacji jest bardzo proste. Wystarczy ze strony World Type Changes pobrać plik dla świata, którego zamiana nas interesuje. Następnie umieścić go w folderze mods w moich dokumentach. Brzmi łatwo, prawda? Po wykonaniu tych czynności, wybrany świat zmieni swoje przeznaczenie w Waszej grze.

POBIERZ TUTAJ

Autor zwraca uwagę na San Myshuno, świat, który pojawił się w dodatku Miejskie Życie. Zmiana w tym przypadku jest możliwa, ale nie jest zalecana. Autor nie wie również jak zachowają się: historia z miasta StrangerVille po zmianie oraz grobowce z Selvadorady.

Ważne! Aby wszystko działało poprawnie potrzebna Wam będzie modyfikacja Venue Changes. Działa ona automatycznie, przez nią każda niezamieszkana parcela zmieni swoje zastosowanie w zależności od radzaju świata. Dzięki niej w czasie wyjazdu możecie mieć sąsiadów tubylców. Muszą oni tylko zostać wprowadzeni przed zmianą rodzaju świata.

POBIERZ TUTAJ

Jeśli wszystko przygotowaliście, to wystarczy teraz chwycić za simowy telefon i wziąć urlop. To wszystko czego potrzebujecie, aby cieszyć się wakacjami w dowolnym simowym mieście.

Dajcie nam znać w komentarzach gdzie wybiorą się Wasi simowie. Może będzie to europejskie miasteczko Windenburg albo pustynny obszar Strangerville?

About Author

Kacper zajmuje się tworzeniem treści na STL, poczynając od poradników, przez przeglądy, na newsach kończąc. Jego pasją są komputery, gry i seriale. Co do Simsów, najwięcej sentymentu ma do starej, dobrej jedynki. Ceni jednak rozgrywkę z drugiej odsłony.

Comment here