NowinkiThe Sims™ 4

Konie w The Sims 4? To całkiem możliwe

Serwis SimsCommunity dotarł do zmian w kodzie gry, które zostały umieszczone przy okazji wrześniowej aktualizacji. Dotyczą one obecnych już od premiery dodatku The Sims 4 Psy i koty informacji o koniach. Zostały w nich uzupełnione informacje o animacjach i interakcjach związanych ze zwierzętami posiadającymi kopyta.

W trakcie ostatniej transmisji na żywo doszło również do ciekawej wymiany zdań między producentami gry. SimGuruRomeo zwrócił uwagę na strój z Krainy magii, który wygląda jak ubranie dla jeźdźca. Jednak nie zdecydował się kontynuować tego wątku, zwracając uwagę, że byłaby to za duża zmiana tematu.

Być może twórcy planują dodanie dodatku, który skupi się na wiejskim życiu, nie pozostaje nam nic innego jak czekać na kolejne informacje.

About Author

Kacper zajmuje się tworzeniem treści na STL, poczynając od poradników, przez przeglądy, na newsach kończąc. Jego pasją są komputery, gry i seriale. Co do Simsów, najwięcej sentymentu ma do starej, dobrej jedynki. Ceni jednak rozgrywkę z drugiej odsłony.

Comment here