The Sims™ 4Twórczość fanów

Słoneczne Sulani. Dzieła polskich twórców w Galerii

W dzisiejszym wpisie zajmiemy się parcelami, które w tym tygodniu stworzyli polscy gracze. Skupimy się na tematyce wakacyjnej, bo przecież naszym Simom też należy się chwila odpoczynku od codziennych zajęć w upalne dni.


Twórca: LexiX5

Pierwszym domkiem, którym się dzisiaj zajmiemy, będzie „dom na start”. Mały, przytulny, skromnie umeblowany idealnie nada się dla uboższych Simów. Na tarasie z widokiem na ocean można siedzieć całymi godzinami, przy okazji popijając lemoniadą.

ZOBACZ W GALERII


Twórca:  XswwetyX

Tym razem możecie zobaczyć nieco większy dom, który świetnie pasuje dla dużej rodziny. Duże podwórko, wiele pomieszczeń do wykorzystania czy bezpośrednie przejście na plażę tylko potwierdza to, że to wspaniały dom dla dużej rodziny.

ZOBACZ W GALERII


Twórca: JuliaJulka222

Twoim Simom marzy się odpoczynek od codziennego, miejskiego życia? W takim razie ten dom nad samym oceanem jest właśnie dla nich. Można go przystosować dla każdej rodziny, dzięki dużej przestrzeni wewnątrz budynku. 

ZOBACZ W GALERII


Twórca: remrot2

Na taki dom mogą pozwolić sobie Simowie z dużymi funduszami lub z dobrze wpisanym kodem motherlode. Znajdziemy w nim wspaniale urządzone podwórko oraz taras. W tej pięknej i ogromnej willi można urządzać imprezy, o których będzie można usłyszeć w całej Sulani. Niesamowite widoki zrekompensują wydane simoleony. 

ZOBACZ W GALERII


Który z domków wybralibyście dla Waszych Simów? Co Wam się w nich najbardziej podoba?

About Author

Budowanie w The Sims 4 jest jego pasją. Na stronie zajmuje się quizami oraz po części pisaniem o modyfikacjach do gry. Poza budowaniem uwielbia tworzyć historie Simów.

Comment here