The Sims™ 4Twórczość fanów

Cztery znane sieciówki w grze. Zjedz burgera i wypij kawę

Kto z Was ma “smaka na maka”? Dzięki twórcom z Simowej galerii również Wasi podopieczni będą mogli spróbować przysmaków kuchni fastfood lub zanurzyć usta w pysznej kawie. Przygotowaliśmy dla Was cztery znane sieciówki, które na co dzień widzicie na ulicach swoich miast.

Starbucks Coffee

Wszyscy kojarzą pyszną kawę ze Starbucksa, od teraz również Wasi simowie mogą jej spróbować. Praca autorstwa audrcami nie zawiera CC, mieści się na parceli 30×20 i wygląda po prostu pięknie. Gorąco polecamy!

Wymagane pakiety:
Spotkajmy się, Witaj w Pracy, Zjedzmy na Mieście, Dzień w Spa, Ucieczka w Plener, Kuchnia na Wypasie, Perfekcyjne Patio

POBIERZ TUTAJ


McDonald’s

Każda wycieczka szkolna musi zawierać wjazd do McDonalda. Bez tego przecież taka inicjatywa jest z góry skazana na porażkę. LisaCuppen wybudowała malutką restaurację, którą bez problemu zmieścimy w simowym mieście. Powstała ona bez wykorzystania CC.

Wymagane pakiety:
Zjedzmy na Mieście

POBIERZ TUTAJ


KFC

Ponownie dzieło audrcami, tym razem padło na KFC. Szalenie podoba mi się w tym przypadku odwzorowanie szczegółów. Znajdziemy w niej menu oraz logo i to wszystko bez wykorzystania CC. Nie pozostaje nic innego jak umieścić ją w grze.

Wymagane pakiety:
Spotkajmy się, Witaj w Pracy, Zjedzmy na Mieście, Dzień w Spa, Ucieczka w Plener, Kuchnia na Wypasie

POBIERZ TUTAJ


Burger King

A dla kogo burgera? Z pomocą śpieszy Louloukiie. Również w tym przypadku nie ma tutaj śladu CC. Ten dwupoziomowy budynek zawiera specjalnie przygotowane kolejki (przykuwają uwagę) oraz świetne burgery. Nie pozostaje nic innego jak zajadać te pyszności.

Wymagane pakiety:
Miejskie Życie, Spotkajmy się, Witaj w Pracy, Zjedzmy na Mieście, Wampiry, Dzień w Spa, Kuchnia na Wypasie, Perfekcyjne Patio

POBIERZ TUTAJ

Lubicie chodzić do restauracji typu fastfood? Dajcie nam znać w komentarzach.

About Author

Kacper zajmuje się tworzeniem treści na STL, poczynając od poradników, przez przeglądy, na newsach kończąc. Jego pasją są komputery, gry i seriale. Co do Simsów, najwięcej sentymentu ma do starej, dobrej jedynki. Ceni jednak rozgrywkę z drugiej odsłony.

Comments (1)

  1. Nie lubię tam chodzić ale jakby nie patrzeć ja tam pracuje.

Comment here