The Sims™ 4Twórczość fanów

Pięć basenów w Galerii. Ochłoda na letnie dni

W upalne letnie dni warto skorzystać z możliwości ochłody jaką są kąpiele w basenie. W tym poście śpieszymy z pomocą Waszym Simom. Przygotowaliśmy dla Was pięć parceli z galerii, które są wypchane po brzegi wodnymi atrakcjami. Przed umieszczeniem parceli warto wpisać kod bb.moveobjects on.

Splash Zone Water Park

Park wodny na terenie którego znajdziemy wszystko: basen, sklep z kostiumami kąpielowymi, brodzik dla dzieci, czy punkt z jedzeniem. Wszystko to za sprawą dzieła użytkownika AlUnknown. Przekonajcie się sami jak fajna może być zabawa na terenie tego obiektu.

Wymagane pakiety:
Wyspiarskie Życie, Cztery Pory Roku, Psy i Koty, Miejskie Życie, Spotkajmy się. Witaj w Pracy. Przygoda w Dżungli, Dzień w Spa, Ucieczka w Plener, Małe Dzieci, Zabawa na Podwórku, Pokój Dzieciaków

POBIERZ TUTAJ


Public Pool

Parcela, która z powodzeniem może stanąć w dowolnym mieście. Jej wygląd jest dość klasyczny, lecz wnętrza skrywają wszystkie potrzebne elementy do wypoczynku nad wodą. Poza tym do jej umieszczenia nie jest wymagana duża ilość pakietów. Nie pozostaje nic, tylko pobierać.

Wymagane pakiety:
Witaj w Pracy, Dzień w Spa, Kuchnia na Wypasie, Perfekcyjne Patio

POBIERZ TUTAJ


Summer Springs Beach

Basen idealny na letni wypoczynek. Zamiast płytek lub betonu na ziemi znajduje się piach. Ta imitacja plaży, autorstwa Paxiliasa, spełnia nasze standardy wymarzonego miejsca na urlop. Ta urocza parcela jest na wyciągnięcie ręki.

Wymagane pakiety:
Wyspiarskie Życie, Zostań Gwiazdą, Cztery Pory Roku, Miejskie Życie, Spotkajmy się, Witaj w Pracy, StrangerVille, Przygoda w Dżungli, Być Rodzicem, Zjedzmy na Mieście, Dzień w Spa, Ucieczka w Plener, Wielkie Pranie, Małe Dzieci, Wieczór na Kręgielni, Styl Dawnych Lat, Zabawa na Podwórku, Pokój Dzieciaków, Romantyczny Ogród, Kino Domowe, Kuchnia na Wypasie, Perfekcyjne Patio, Zestaw Świąteczny

POBIERZ TUTAJ


Ohan’ali Tropical Resort

Piękny kurort, który może poszczycić się wieloma atrakcjami. W dziele autorstwa maliapixie znajdziemy dosłownie wszystko co będzie nam potrzebne do ochłody i zabawy w wodzie. Warto sprawdzić tę parcelę, szczególnie dlatego, że wymagany jest do niej tylko darmowy, Zestaw Świąteczny.

Wymagane pakiety:
Zestaw Świąteczny

POBIERZ TUTAJ


Vampire pool paradise

Na zakończenie basen dla wampirów. Tak, dobrze przeczytaliście, dla wampirów. Parcela autorstwa LotteChristine idealnie pasuje do Forgotten Hollow. Warto dać jej szansę i wypróbować we własnej grze.

Wymagane pakiety:
Wyspiarskie Życie, Wampiry

POBIERZ TUTAJ


Lubicie chodzić na basen z Simami w letnie dni? 🙂

About Author

Kacper zajmuje się tworzeniem treści na STL, poczynając od poradników, przez przeglądy, na newsach kończąc. Jego pasją są komputery, gry i seriale. Co do Simsów, najwięcej sentymentu ma do starej, dobrej jedynki. Ceni jednak rozgrywkę z drugiej odsłony.

Comment here