PoradnikThe Sims™ 4

Akcesoria Moschino z Miejskim Życiem i Witaj w Pracy

Akcesoria The Sims 4 Moschino, mimo że niewielkie, idealnie współgrają z innymi dodatkami. W tym poście podsuniemy Wam dwa pomysły na wykorzystanie tego pakietu.

The Sims 4 Witaj w Pracy

W przypadku synergii z pierwszym dodatkiem do The Sims 4, pomysł jest genialny w swej prostocie. Wystarczy otworzyć sklep ze zdjęciami. Jako fotograf, nasz Sim jest w stanie zrobić ich mnóstwo, a taki biznes to zawsze dodatkowa opcja zarobkowa. Warto chwycić za aparat, zrobić sporo fotografii, a następnie sprzedawać je w sklepie.

The Sims 4 Miejskie Życie

Akcesoria Moschino idealnie oddają miejski charakter. Jest to skarb, który możemy wykorzystać przy urządzaniu Simowego apartamentu. Styl tego pakietu komponuje się z San Myshuno i pozwala na bardzo ciekawe kombinacje. Chociażby na taką, jak na zdjęciu poniżej.

Czy macie inne pomysły na wykorzystanie akcesoriów Moschino? Koniecznie dajcie nam znać w komentarzach.

About Author

Kacper zajmuje się tworzeniem treści na STL, poczynając od poradników, przez przeglądy, na newsach kończąc. Jego pasją są komputery, gry i seriale. Co do Simsów, najwięcej sentymentu ma do starej, dobrej jedynki. Ceni jednak rozgrywkę z drugiej odsłony.

Comment here