The Sims™ 4

Pogodowe (i nie tylko) spekulacje. Co nowego w The Sims 4?

Zaledwie kilka miesięcy temu, po premierze dodatku Psy i koty wielu z nas rozpoczęło poszukiwania podpowiedzi dotyczących nowych możliwości pakietów. Zainteresowanych zapraszamy do tego artykułu.

27 lutego swoją premierę miał szósty pakiet rozgrywki do The Sims 4 – Przygoda w dżungli. Również w jego zawartości pojawiło się wiele obiektów i interakcji, które znowu wprawiają nasze umysły w głębokie myślenie.

Większość z nas swoje rozgrywki zaczyna od trybu budowania i kupowania – także tym zajmiemy się na początku. Poniżej przedstawiamy Wam kilka obiektów, których opisy zdecydowanie kojarzą się z wymarzoną pogodą.

Image titleImage titleImage titleImage titleImage title

Serwis Sims Community przedstawił także wskazówki, które czekają na nas w rozgrywce nowego pakietu. Eksplorowanie grobowców przynosi naszym Simom wiele efektów – od klątw po błogosławieństwa, które możemy wywołać chociażby przez aktywacje totemów. Wpływają one na stany emocjonalne naszych simów oraz dodają efekty wizualne nad nimi, w postaci jasnego słońca oraz burzowej chmury.

Image titleImage title

Oprócz tego pojawia się klątwa starożytnych, która powoduje nieprzerywane kichanie – zaraźliwe dla innych Simów. Taka sama opcja pojawiła się także w trójkowym dodatku Cztery pory roku, gdy nasi simowie trochę zbyt długo przebywali w złej pogodzie.

Image title

Odchodząc nieco od tematyki pogodowej, premiera pakietu akcesoriów Wielkie Pranie również przyniosła nam kilka podpowiedzi dotyczących… magii?

Również w szóstym pakiecie rozgrywki możemy znaleźć kilka smaczków, które mogą przypominać nam o magicznym klimacie. Jednym z nich jest pnąca bugenwilla, której opis wielu osobom kojarzy się z kultową sprzeczką Hermiony i Rona o poprawne akcentowanie zaklęcia Wingardium Leviosa.

Image title

Ciekawym elementem jest także glif “Woda”, który wskazuje nam przypadek Sima, który poniósł tragiczną śmierć poprzez utonięcie w wodnych głębinach. Myślicie, że niedługo nasi Simowie poczują świeżość morskiej wody?

Image title

Jesteście ciekawi co 2018 rok może przynieść czwartej generacji The Sims? A może Wy odkryliście coś interesującego w nowym pakiecie?


{hashtag=Spekulacje}


Dowiedziałeś się o czymś, co może zainteresować simową społeczność? Dotarłeś do nowinki, zdjęcia albo ciekawego nagrania? Poinformuj nas o tym – na naszych pomocników czekają specjalne odznaki

About Author

Comment here