The Sims™ 4

Kariera producenta muzycznego w Zostań Gwiazdą

<>Muzyka w dzisiejszych czasach jest montowana w studiu. Nasz cienisty przyjaciel bardzo lubi produkcję mediów i już wyprodukował nową ścieżkę dźwiękową. Teraz zajmuje się procesem miksowania i dopasowywania różnych warstw. (Muzyka w tych ścieżkach, gdy dodajesz więcej dźwięków jest niesamowita)

<>Odtwórz swoją nową muzykę za pomocą wieży stereo w miejscach publicznych, aby jeszcze bardziej podekscytować innych swoją marką.

<>I to tylko mała część fajnych rzeczy, jakich możecie zrobić z tym obiektem Nie mogę się doczekać, by pokazać wam wszystkie jego wspaniałe możliwości Jest tu wiele różnych kombinacji. (Na pewno pokażemy to w transmisji na żywo przed premierą dodatku)

<>Czy można odtwarzać swoją muzykę na podium didżeja? Pewnie

<>Irytuje mnie fakt, że nie można wybrać dziwactw Simów i są same przypisywane… […] Mogę mieć tylko nadzieję na kod albo mod.

<>Masz szczęście – jak mogłaś zauważyć w niektórych informacjach z SimsCamp, łatwo użyć kodu, aby dodać lub usunąć jakiekolwiek Dziwactwa Sławy, jeśli potrzebujesz dokładnej kontroli nad ukształtowaniem twojego Sima celebryty.

<>Żeby wyjaśnić dyskusje na temat Dziwactw Sławy w TS4 Zostań Gwiazdą… nie są one przypisane losowo. Chcieliśmy żebyście czuli, że dziwactwo, które Wasz Sim dostaje ma sens w kontekście tego jak Wasz Sim się zachowuje.

<>Zachowanie Waszego Sima decyduje o tym, jakie Dziwactwo Sławy dostanie. Jest to inaczej wyregulowane przy każdym dziwactwie, ale na ogół wykonywanie pewnych zachowań wiele razy w określonym czasie przyczynia się do przydzielonego dziwactwa.

<>Chciałbym wiedzieć, czy Simowie mają możliwość otrzymania nagrody?

<>Tak, jest rozdanie nagród Stirlight Accolades, które jest wydarzeniem, do którego Twoi Simowie dołączają i mogą nawet wygrać trofea.

<>Można stworzyć klub, który pozwala tylko na członków ze specyficznym poziomem Sławy.

<>Myślałam, że stacja muzyczna jest dla piosenkarzy.

<>Nie, stacja muzyczna stawia Cię w rolę producenta muzyki – wybierasz różne porcje piosenek, by stworzyć ostateczną ścieżkę dźwiękową. Nie jest to do rzeczywistego nagrywania muzyki.

About Author