The Sims™ 4

Odświeżony Tryb CAS w The Sims 4?

Alfredo Hernandez, jeden z twórców pracujący w Electronic Arts opublikował ciekawe, nowe grafiki koncepcyjne przedstawiające narzędzia oraz obiekty w Trybie Tworzenia Sima. Zauważyć możemy m.in. fryzurę, którą aktualnie mamy w The Sims 4, jednak w innym odcieniu oraz narzędzie importowania plików, ścieżki dźwiękowe oraz udostępnianie, z którymi dotychczas nie spotkaliśmy się w grze. Widać również kilka nowych tatuaży.

Zupełnie nowy Tryb Create a Sim?

Wszystko uznać można za przestarzałe koncepcje Trybu CAS, które po prostu nie weszły do aktualnej wersji gry, jednak miejmy oko na to, iż możemy zobaczyć tu zupełnie nowe funkcje. Jak informuje serwis Sims Community, na zrzutach zauważyć możemy także ikonę gry Destiny 2, której premiera odbyła się całkiem niedawno.

Jakie zmiany czekają nas w The Sims 4?

Wygląd interfejsu może być jedynie makietą, ze względu na to, iż jest on całkowicie przeprojektowany. Cała koncepcja może jednak służyć pokazaniu użytkownikom w jaki sposób nowe narzędzia mogłyby działać w grze. Pamiętajmy jednak, że są to jedynie spekulacje. Myślicie, że otrzymamy niedługo nieco więcej informacji?


{hashtag=ConceptArt} {hashtag=Spekulacje}


About Author

Comment here