The Sims™ 4

Nowy Blog EA na oficjalnym blogu

Hej, Simomaniacy Jesteśmy podekscytowani, mogąc w końcu ogłosić Dodatek The Sims™ 4 Cztery pory roku*. To nie tylko najbardziej oczekiwany przez fanów Dodatek po The Sims 4 Psy i koty* – to także ulubiony Dodatek wielu członków naszego zespołu. The Sims 2 Cztery pory roku było trzecim Dodatkiem w mojej karierze i od zawsze zajmuje specjalne miejsce w moim sercu.

Dodatek tak niesamowity jak The Sims 4 Cztery pory roku wymaga nieszablonowego myślenia. Dzięki temu Dodatkowi gracze mogą opowiadać historie o pogodzie, świętach i porach roku wpływających na życie Simów. Skoro już mówimy o historiach – w kolejnych tygodniach przedstawimy Wam rodzinę Climate i pokażemy rok z życia jej członków. Ciekawi was to nazwisko? Podobno „Climate” to tradycyjne nazwisko w San Myshuno. Dobrze wiedzieć więcej

The Sims 4 Cztery pory roku

Climateowie to zwyczajna rodzina. Janine Climate vel Mama lubi otulać się w ciepłe ubrania, dlatego jej ulubioną porą roku jest moment nadejścia jesieni i chłodniejszej pogody – wtedy też zaczyna się jej historia. No dalej, mamo

Arthur Climate vel Tata uwielbia chłodną pogodę i deszcz, więc jego historię zaczniemy opowiadać od wiosny. Kiedy śnieg odchodzi w zapomnienie, porzucić można również zajęcia związane z domem. Wraz z nowym dniem nadchodzą nowe sposoby na cieszenie się świeżym powietrzem

Summer Climate jest miłośniczką… Zgadniecie czego? Jeśli podejrzewacie lato, to trafiliście Jej płomiennie rude włosy przypominają letnie słońce. Zwycięży w niej buntownicza natura czy też dziewczyna przeleży całe lato przy basenie? Czekajcie cierpliwie, by się dowiedzieć

Nadszedł czas na zimę. Na jej temat nie możemy powiedzieć zbyt wiele poza tym, że mogą się pojawić niespodziewani członkowie rodziny. Nie chcemy psuć wam niespodzianki, więc to wszystko, co zdradzimy.

Pokażemy wam rok z życia tej rodziny, przedstawiając wiele cudeniek z Dodatku, ale nie poprzestaniemy na The Sims 4 Cztery pory roku. Poznacie więcej postaci, funkcji i elementów z całego katalogu The Sims 4. Chcemy pokazać Wam, jak Cztery pory roku wzbogacają The Sims 4 i dlaczego sądzimy, że to jedno z naszych największych osiągnięć.

< class="fr-tag" style="text-align: justify; margin-left: 0px;">Mamy nadzieję, że poznacie razem z nami rok z życia Climateów, a potem opowiecie go po swojemu. Postaci znajdziesz w galerii. Dostęp do nich wymaga dodatku The Sims 4 Cztery pory roku. Od tego momentu, jak zawsze, to Wy będziecie opowiadać historię. Zmienicie historię rodziny, dorzucicie parę zwrotów akcji, a może kompletnie odmienicie Climateów?

— SimGuru Grant vel Grant Rodiek

< class="fr-tag" style="text-align: justify; margin-left: 0px;">Światowa premiera The Sims 4 Cztery pory roku w wersji na PC i komputery Mac nastąpi 22 czerwca 2018. Nie możecie się doczekać Czterech pór roku? Dajcie znać na forum, śledźcie nas na Twitterze i Instagramie, polubcie na Facebooku i zasubskrybujcie nasz kanał na YouTube.


< class="fr-tag" style="text-align: justify; margin-left: 0px;">*Wymaga gry The Sims 4 (sprzedawanej oddzielnie) i wszystkich jej aktualizacji. Zobacz minimalne wymagania systemowe tego pakietu.

https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims/the-sims-4/pc/news/meet-the-climates


{hashtag=Blog EA}

About Author

Comment here