The Sims™ 4

Nowy Blog EA na oficjalnym blogu

CZTERY PORY ROKU CZTERY PORY ROKU CZTERY PORY ROKU

Simomaniacy, usłyszeliśmy Wasze prośby. Czas przedstawić Wam jeden z naszych największych, najciekawszych, najbardziej piorunujących dodatków w historii. The Sims™ 4 Cztery pory roku* zawita na PC i komputery Mac już 22 czerwca 2018

Wyobraź sobie scenkę: Płatki śniegu spadające leniwie z nieba. Przyjemne trzaskanie drewna dochodzące z kominka. Otulający Cię ciepły sweter. Kubek gorącej czekolady ogrzewający zmarznięte dłonie. Dom udekorowany w oczekiwaniu na przyjście świąt.

Czy czujesz zapach sosny? Czy widzisz błyskające światełka? Wiesz już, jak bardzo zmieni się teraz gra? Nie możemy się doczekać, żeby pokazać wpływ dodatku Cztery pory roku na życie każdego z Twoich Simów. Poniżej wymieniliśmy największe nowości, które na Ciebie czekają:

  • Cztery zapierające dech w piersiach pory roku: Od zimowych śnieżyc po letni skwar – pory roku będą wpływać w unikatowy sposób na każdy ze światów.

  • Zajęcia sezonowe: Pozwól, by zimą Simowie przeżyli przygodę na lodowisku, jesienią zaprzyjaźnili się z magicznym strachem na wróble, wiosną doznali zauroczenia w strugach deszczu, a latem wydali przyjęcie przy basenie.

  • Kalendarz i obchodzenie świąt: Zaznacz w swoim kalendarzu tradycyjne święta lub twórz swoje własne Zaproś rodzinę i znajomych do wspólnego obchodzenia świąt pełnych tradycji, okolicznościowych prezentów i wyjątkowych gości.

  • Kariera ogrodnika: Rozwiń smykałkę do ogrodnictwa i zostań botanikiem lub florystą.

Nie zapomnij też o tygodniu premii, od godziny 19.00 24 maja do godziny 19.00 7 czerwca .

To na razie wszystko, Simomaniacy. Jak zawsze chcemy Wam podziękować za oddanie tej niesamowitej społeczności graczy, twórców i innych wspaniałych ludzi.

Odwiedźcie forum The Sims 4, naszego Twittera i Instagram, polubcie nas na Facebooku i subskrybujcie nasz kanał na YouTubie.

*Wymaga gry The Sims 4 (sprzedawanej oddzielnie) i wszystkich jej aktualizacji. Zobacz minimalne wymagania systemowe tego pakietu.

About Author

Comment here