The Sims™ 4

Moda Na Mody #30

Pralkowy fix


Kliknij, aby pobrać!

Po pojawieniu się najnowszych akcesoriów, niestety pojawiły się także nowe błędy. Z pomocą przychodzi LittleMsSam. Od teraz półki nad pralkami nie będą już problemem dla Waszych Simów.

Szybsze wzrastanie oraz tracenie skłonności


Kliknij, aby pobrać!

Wielu simsomaniaków narzeka na łatwość gry. Kolejny mod autorstwa Pawlq, zaktualizowany przez snthe przyśpiesza wzrastanie skłonności naszych pociech o 15%, ale także sprawia, że ich wartości prawie dwukrotnie szybciej maleją. Jakie cechy zostaną przypisane Waszym dzieciom?

Odblokowane nastoletnie kariery


Kliknij, aby pobrać!

Po dłuższym czasie grania, wiele simowych karier zaczyna się po prostu nudzić. Powyższy mod pozwoli Waszym Simom spróbować sprawdzić się w nastoletnich zawodach, takich jak opiekunka do dzieci czy barista.

Dłuższe choroby


Kliknij, aby pobrać!

Simowe dolegliwości potrafią trwać bardzo krótki czas. Dzięki modyfikacji autorstwa Nies długość chorób możemy zwiększyć do dwunastu, lub nawet dwudziestu czterech simowych godzin.

Maluj na podstawie zdjęcia… gdziekolwiek


Kliknij, aby pobrać!

Od nadejścia aktualizacji z malowaniem na podstawie zdjęcia byłem kompletnie zauroczony. Problem w tym, że nie wszędzie można chodzić ze sztalugą. Powyższa modyfikacja pozwoli nam na malowanie obrazów ze zdjęć w dużo prostszy sposób, dzięki czemu ściany simowych domów będą przyozdobione dużo lepszymi obrazami.


{hashtag=ModaNaMody}

About Author

Comment here