The Sims™ 4

Od „Psów i kotów” po „Cztery pory roku”?

< class=""fr-tag" fr-tag">„Cztery pory roku” to kolejny tuż po „Zwierzakach” wyczekiwany przez simową społeczność dodatek do czwartej odsłony gry. Sami twórcy już wiele razy przedstawiali nam w grze podpowiedzi sugerujące nadejście oczekiwanych elementów rozgrywki, takie jak małe dzieci lub „Psy i koty”.

< class=""fr-tag" fr-tag">Cofnijmy się do maja, gdzie w pakiecie rozgrywki „Być rodzicem” zostały ukryte podpowiedzi dotyczące listopadowego dodatku. Jedną z nich był obiekt Zestaw lekarski „Sławek Słabeusz”, w którym można doszukiwać się nieco na temat pracy w klinice weterynaryjnej.

< class=""fr-tag" fr-tag">Image title

< class=""fr-tag" fr-tag">W majowym pakiecie pojawiła się także dżinsowa koszula, która miała na sobie naszywkę zwierzęcej łapki.

Image title

< class=""fr-tag" fr-tag">„Psy i koty” są już razem z nami, a twórcy ponownie zaprosili wszystkich graczy do spostrzegawczego szukania podpowiedzi – tym razem w Brindleton Bay.

< class=""fr-tag" fr-tag">Kalendarze to bardzo przyjemny obiekt dekoracyjny. Jeden nowy pojawił się w najnowszym dodatku. Co więcej – „Zwierzak na każdy dzień” pojawia się tylko w czterech wersjach kolorystycznych łudząco przypominających przyjęte kolory pór roku.

< class=""fr-tag" fr-tag">Image title

< class=""fr-tag" fr-tag">Brindleton Bay to miejsce, w którym ukryte jest wiele smaczków sugerujących nadejście pogodowej zawartości. Jeśli przyjrzymy się uważnie, na jednej z plaż w Zatoczce Jaśniepanów możemy zauważyć sylwetki simek w bikini, które bawią się latawcami. Owe efekty pojawiają się jedynie w tej okolicy.

Image title

< class=""fr-tag" fr-tag">Na Wybrzeżu Wibrysów również pojawia się jedna z podpowiedzi. Jest to statua brodatego mężczyzny, który nosi na sobie przeciwdeszczowy płaszcz.

Image title

< class=""fr-tag" fr-tag">Dodatek oferuje nam również drzewa, których wersje kolorystyczne stopniowo brązowieją jak jesienne liście, oraz wiosennie kwitną.

< class=""fr-tag" fr-tag">Image title

< class=""fr-tag" fr-tag">Spójrzmy również na ich opisy:

Image title

< class=""fr-tag" fr-tag">Ostatnim punktem jest komentarz SimGuruDaniel, który pojawił się na Reddicie.

morgan1685: Nie mogę przestać myśleć o tym, jak przykry będzie widok przybłęd błądzących po deszczu i śniegu.

zamierzam w końcu adoptować WSZYSTKIE Z NICH.

SimGuruDaniel: może… nie będą?

< class=""fr-tag" fr-tag">Jaki pomysł twórcy szykują dla przybłęd?

< class=""fr-tag" fr-tag">Image title
Czy w niedalekiej przyszłości możemy spodziewać się pogody w simowym świecie?


< class=""fr-tag" fr-tag">Dowiedziałeś się o czymś, co może zainteresować simową społeczność? Dotarłeś do nowinki, zdjęcia albo ciekawego nagrania? Poinformuj nas o tym – na naszych pomocników czekają specjalne odznaki

źródło: SimsCommunity

About Author

Comment here