The Sims™ 4

The Sims 4: Zostań Gwiazdą – informacje z Twittera #2

<>Mógłbyś wyjaśnić swoją nową ikonkę na Twitterze czy mamy dziko spekulować?

<>Pewnie, to ikonka nawiązująca do reputacji. Myślę, że jest słodka.

<>Czy wszystkie umiejętności pomagają zdobyć sławę?

<>Wiele z nich, ale nie wszystkie. Niektóre po prostu nie miały logicznie sensu, aby przyczynić się do sławy Sima.

<>Dla gracza, który posiada Przygodę w Dżungli… dawanie archeologicznych wykładów, identyfikowanie artefaktów i pisanie archeologicznych książek może pomóc Simowi stać się sławnym archeologiem.

<>Cieszę się, że nauczyliście się z wielkiej sławnej porażki z TS3.

<>Wiele nauczyliśmy się z tego co gracze nie lubili w celebrytach w The Sims 3, kiedy rozważaliśmy jak postęp sławy działałby w The Sims 4.

<>Aktualna selekcja biznesów (Sklep, Restauracja, Klinika Weterynaryjna) nie mają wkładu w sławę Twojego Sima.

<>Sim może mieć reputację nie będąc jednocześnie celebrytą. Ujawnimy więcej jak to dokładnie działa w transmisji na żywo 2 listopada.

<>Można zdobyć sławę biegając nago?

<>Jeśli zaakceptujesz wyzwanie biegania nago, tak. Samo bieganie bez ubrań, nie.

<>Niech dzisiejszy temat będzie jasny i bezpośredni jak tylko to możliwe… Gdzie Wasz Sim mieszka ma zero wpływu na to czy/jak zdobędzie sławę lub reputację. Nie musicie mieszkać w lub podróżować do Del Sol Valley, a mieszkanie w Del Sol Valley nie wymusza na Was niczego specyficznego.

<>Jeśli masz Miejskie Życie, Twój Sim może rozwinąć swoje umiejętności śpiewania i zdobywać sławę przez publiczne występowanie i zbieranie napiwków. To spowoduje, że większe tłumy będą się zbierać, by zobaczyć jak występuje.

<>Czy Simowie mogą stać się sławnymi kręglarzami?

<>Jeśli pokonasz innego Sima w perfekcyjnej grze w kręgle, brzmi to dla mnie jak coś godnego sławy. Więc… tak.

<>Wampiry mogą być sławne, zupełnie jak każdy inny Sim.

<>Zwierzaki nie mogą stać się sławne w tym pakiecie.

<>Możesz doświadczyć każdego aspektu kariery Aktorskiej w Zostań Gwiazdą bez posiadania dodatku Witaj w Pracy. Jest to pełna aktywna kariera, która pozwala ci pójść razem z Simem do ich pracy.

<>Możesz podjąć się kariery Sportowca, aby zdobyć sławę.

<>A więc znowu będziemy mieli świat pełen sławnych Simów.

<>Na pewno nie. Ujawnię więcej szczegółów na ten temat w naszej transmisji na żywo 2 listopada, lub jeśli będę mógł się tym podzielić wcześniej.

<>Tak, możesz wysłać Simów do nowej pracy samych.

<>Czy Simowie mogą być sławni przez media społecznościowe?

<>Tak, jeśli masz karierę z Miejskiego Życia lub poprzez zdobywanie obserwujących przez różne interakcje na twoim koncie społecznościowym.

<>Czy w końcu dostaniemy możliwość przeniesienia funduszy pomiędzy rodzinami?

<>Nie, to nie jest coś co dodajemy w tym pakiecie. Są jednak inne rzeczy związane z pieniędzmi w Zostań Gwiazdą, które mogłyby cię zainteresować – miej oko na więcej informacji, które ujawniamy.

<>To gdzie mieszkasz nie ma wpływu na wizerunek Twojego Sima.

<>Wszyscy Simowie mają wizerunek. “Wizerunek” to nasze określenie na to jak inni Simowie cie postrzegają. Jeśli miałbyś neutralną reputację i zero sławy, to nie byłoby inaczej od tego jak aktualnie grasz.

<>Było to nadmienione w dzisiejszym blogu, czy kamuflaż działa tak jak kosmici czy jest to podobne do ubrań na lato/zimę czy jest to coś jeszcze innego?

<>Funkcjonuje to inaczej niż te rzeczy, które nadmieniłaś. Nie jest to natrętne. Omówimy to podczas transmisji na żywo 2 listopada.

About Author