The Sims™ 4

Jak zdobyć sławę w dodatku The Sims 4 Zostań Gwiazdą?

<>W tym tygodniu ogłosiliśmy dodatek The Sims™ 4 Zostań gwiazdą, w związku z czym mamy Wam wiele do opowiedzenia. Do sławy, jak dowiecie się już wkrótce, prowadzi wiele ścieżek, w tym Blog EAie skupimy się na tym, co czeka na Simów w drodze na szczyt. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na ten temat, nie przegapcie transmisji poświęconej mechanice sławy już 2 listopada 2018.

<>A więc gdzie wschodzi gwiazda? Wszystko zaczyna się w Del Sol Valley, a konkretnie w Mirage Park. To miejsce, gdzie trafiają obiecujące talenty, żeby szlifować swoje umiejętności, chodzić na niezliczone castingi i transmitować dla fanów drogą na szczyt w swoich branżach. Bez względu na to, jaką drogą ku gwiazdorstwu wybiorą Wasi Simowie, nie będzie pozbawiona zakrętów, wybojów i paru objazdów, ale cały ten wysiłek będzie wart dnia, w którym wrócą do domu, aby usiąść na swoim pozłacanym sedesie.

<>

<>Każdy mieszkaniec Del Sol Valley ma Wizerunek, na który składają się reputacja i poziom sławy. Zyskując kolejne poziomy sławy, Simowie będą zdobywać punkty sławy, a wraz z nimi korzyści, takie jak przemykanie pod aksamitnym sznurem w najgorętszym miejscu w mieście. Istnieje wiele sposobów na zdobywanie punktów i bonusów. Wasz Sim może grać muzykę lub udzielać się jako komik na otwartych występach dla amatorów, zbierać środki na potrzeby ulubionej akcji charytatywnej, spotykać się z osobistościami (trzymamy kciuki) albo być dzieckiem sław.

<>No dobrze, ale wróćmy do tematu bonusów. Czy chcieliście, aby Wasz Sim został ikoną mody? Zobaczy na własne oczy, jak inni Simowie zaczynają kopiować jego styl. A może ulubieńcem fanów? Gdy Wasz Sim rzuci wszystko, aby zapozować na Starlight Boulevard, przechodnie omdleją z wrażenia. Ale nie przejmujcie się nimi. Wykidajło już się nimi zajmie. Gdy Wasz Sim odblokuje bonus paczki, będzie mógł stanąć na czele grupki innych cudownych Simów, bez których nie sposób się obyć. Simowie nie mogą zostać pełnoprawnymi celebrytami, nie pokazując się na mieście z własną ekipą.

<>Ostrzeżenie: sława ma swoją cenę, i wcale nie chodzi o Simoleony. Fani, szczególnie ci mający bzika na punkcie Waszego Sima, mogą zachowywać się w jego towarzystwie dość osobliwie. Nie wspominając o paparazzich. Czy celebryta nie zasługuje na odrobinę świętego spokoju? Najwyraźniej nie, o ile nie zastosuje kamuflażu.

<>Gdy Wasz Sim osiągnie już status gwiazdy i dosłownie błyszczy od stóp aż po czubek głowy, będzie mógł przeprowadzić się do dzielnicy The Pinnacles. Z jej szczytów będzie spoglądał na maluczkich, dziękując im za uwielbienie i kładąc się spać w kapsule. Tak, kapsule.

<>Wkrótce podzielimy się z Wami kolejnymi szczegółami na temat dodatku Zostań gwiazdą, który ukaże się już 16 listopada 2018 r. na PC i Mac. Odwiedźcie forum The Sims 4, zajrzyjcie na nasze konta na Twitterze i Instagramie, polubcie nasz profil na Facebooku i subskrybujcie nasz kanał na YouTubie, by zdobyć najświeższe informacje. Subskrybujcie biuletyn The Sims 4, aby otrzymywać przez e-mail najnowsze wieści, wyjątkowe oferty (oraz inne wiadomości i informacje o produktach, wydarzeniach i promocjach EA), a także zdobyć za darmo „Mroczną gitarę Mrocznego Kosiarza”

<>


{hashtag=Blog EA} <>

About Author