The Sims™ 4

Poczuj smak sławy w The Sims 4™ Zostań gwiazdą

<>Stań w świetle jupiterów dzięki najbardziej luksusowemu z dotychczasowych rozszerzeń do The Sims 4, dostępnemu już od 16 listopada na komputerach PC i Mac.

<>Z przyjemnością ogłaszamy, że rozszerzenie The Sims™ 4 Zostań gwiazdą* zagości na komputerach PC i Mac w polskiej wersji językowej już 16 listopada. Za sprawą tego zupełnie nowego dodatku gracze będą mogli urzeczywistnić swoje najskrytsze marzenia o wielkiej sławie i karierze od pucybuta do milionera, gdy ich Simowie dołączą do największych celebrytów i zaczną pławić się w luksusach zarezerwowanych tylko dla wschodzących gwiazd.

<>W The Sims 4 Zostań gwiazdą Simowie mogą dołączyć do grona celebrytów, wkraczając na zupełnie nową ścieżkę kariery aktorskiej. Mogą zyskać sławę za sprawą popularnego programu, a także zdobyć rolę w serialu telewizyjnym lub w klipie reklamowym. Simowie z ambicjami, którzy wykażą się wyjątkową pracowitością i oprócz aktorskiej prezencji zabłysną też znajomością dialogów, będą mogli wynieść swoją karierę na wyższy poziom dzięki głównej roli w kolejnym hicie kinowym. Simowie mogą też znaleźć się w centrum zainteresowania jako inspirujący influencerzy, którzy relacjonują na żywo najważniejsze wydarzenia ze swojego życia i zaspokajają ciekawość social mediową innych Simów, zyskując w ten sposób międzynarodowe uznanie. Nawet Simowie, którym nie zależy na sławie, będą mogli uczestniczyć w ekskluzywnych imprezach wspólnie z gwiazdami, przedzierać się przez tłum wielbicieli, doświadczyć na własnej skórze luksusów wymarzonego gwiazdorskiego życia i skorzystać z wielu innych atrakcji.

<>„Dzięki rozszerzeniu The Sims 4 Zostań gwiazdą gracze mogą spełnić swoje największe marzenia o zostaniu celebrytą i korzystaniu ze wszystkich uroków, jakie w The Sims 4 zapewnia wysoki poziom sławy. Simowie mogą poznać wszystkie aspekty luksusowego życia, od znajomości z telewizyjnymi celebrytami, aż po naszpikowane gwiazdami ekskluzywne imprezy na wzgórzach” – mówi Grant Rodiek, starszy producent. „Wzbogaciliśmy rozgrywkę o szereg zabawnych, humorystycznych i wystawnych treści, dzięki którym fani oraz ich Simowie doświadczą uroków celebryckiego życia w blasku fleszy”.

<>Dodatek The Sims 4 Zostań gwiazdą przybliża też oszałamiający świat Del Sol Valley, miasta, którego drugie imię to Sława. Simowie mogą wprowadzić się do startowego mieszkania w Mirage Park lub w pocie czoła dorobić się oszałamiającej posiadłości na wzgórzach The Pinnacles. Jeśli chodzi o domy, Simowie mogą udekorować swoje kosztowne gniazdko błyszczącymi dodatkami z najwyższej półki, takimi jak choćby pozłacane meble. Mogą nawet zabrać do domu niepowtarzalny rekwizyt z planu zdjęciowego, na zawsze zachowując cząstkę swej sławy. W The Sims 4 Zostań gwiazdą tylko najbardziej przedsiębiorczy Simowie będą w stanie zamienić swoje 15 minut na wiekopomne dziedzictwo, które zaowocuje własną tabliczką na Starlight Boulevard.

<>Dodatek pojawi się 16 listopada 2018 roku na komputery PC oraz Mac w polskiej wersji językowej. Aby dowiedzieć się więcej na temat The Sims 4 Zostań gwiazdą lub zamówić dodatek przed premierą, odwiedź stronę www.TheSims.com.

About Author