The Sims™ 4

The Sims 4 Zostań Gwiazdą: Plumbob Pictures

<>Dodatek The Sims™ 4 Zostań gwiazdą zadebiutuje już wkrótce, więc wybierzmy się na wycieczkę po otoczeniach Del Sol Valley

<>Zacznijmy od Plumbob Pictures. Tutaj powstają marzenia, a potem zostają sfilmowane Kiedy Twój Sim wybierze karierę aktorską, znajdzie agencję talentów i przejdzie przesłuchanie, trafi do fantastycznej reklamy lub filmu. W tej podróży oczywiście towarzyszyć mu będziesz Ty. Kiedy Twój Sim dotrze na miejsce, zobaczy na własne oczy prawdziwy plan zdjęciowy. Nie wszystko jest tu piękne, ale obcujesz z magią kina.

Przejdźmy do istotnych spraw, takich jak jedzenie. Simowie mogą korzystać ze stołu z przekąskami. Są darmowe, więc Twój początkujący Sim może się przy nim najeść.

Udaj się do stanowiska do charakteryzacji, gdzie Twój Sim zostanie przygotowany do kolejnej roli. Nie wiadomo, jak będzie wyglądać na koniec, ale stylista jest profesjonalistą, prawda? Następna jest garderoba, gdzie Twój Sim zostanie przebrany w kostium. W końcu wszystko zaczyna do siebie pasować.

Plumbob Pictures to jedyna w swoim rodzaju część Del Sol Valley i świata The Sims 4. To, co czyni ją wyjątkową, to plany filmowe – zmieniające się w zależności od zlecenia. Mogą być pirackim statkiem, kowbojskim westernem, a nawet programem dla dzieci. Wszystko zależy od wyborów zawodowych Twojego Sima. Nie wspominając o tym, że plan zdjęciowy może stać się dla Ciebie inspiracją dekoratorską i budowlaną.

Jest tu mnóstwo do zobaczenia, pewnie, ale tutaj Simowie mogą także poznać operatorów kamery, statystów, producentów i reżysera. A kiedy światła przygasają, czas odegrać swoją rolę Zakładając, że Twój Sim przyłożył się do ćwiczenia roli, będzie gotowy na tę chwilę, w której reżyser wykrzyczy w simlish coś oznaczającego „AKCJA”.

About Author