The Sims™ 4

Podsumowanie Maxis Monthly

<>Wczorajsze Maxis Monthly było ostatnią transmisją na żywo w tym roku. Aktualizacja do The Sims 4 z poprzedniego miesiąca była jedną z największych, dlatego tym razem mogliśmy spodziewać się czegoś mniejszego. Transmisja rozpoczęła się jednak od The Sims FreePlay, gdzie niedługo zawita Świąteczna aktualizacja.

SimGuru Kate pominęła The Sims Mobile przechodząc od razu do The Sims 4. Do serii na PC także zobaczymy aktualizację z motywem świątecznym, i jak co roku zostaną dodane nowości do Tworzenia Sima oraz Trybu Budowania wraz z darmowym Zestawem Świątecznym.

W Trybie Tworzenia Sima zobaczymy długie włosy, spodnie oraz komplet dla kobiet, nową kurtkę dla mężczyzn, a obie płci dostaną krótkie, kręcone włosy, buty oraz kostium Yeti. Dzieci dostają nowy sweter.

Wielu Simomaniaków przyznaje, że Yeti przebił kostium chomika z akcesoriów Mój Pierwszy Zwierzak oraz kostium pustkostworka z dodatku Zostań Gwiazdą i jest aktualnie najbardziej przerażającą rzeczą w grze.

A w Trybie Budowania zobaczymy 9 nowych obiektów – lampę, świeczki, dwie dekoracje na półkę, jedną na ścianę, girlandę, dekoracyjną ramę kominka, obraz oraz ławkę.

Oprócz tego pojawią się dwa nowe, świąteczne przepisy.

Poniżej możecie obejrzeć powtórkę transmisji.

About Author