The Sims™ 4

Maxis Monthly – podsumowanie transmisji live

<>Dzisiaj wieczorem odbyła się pierwsza transmisja Maxis Monthly. W czasie krótkiego pokazu twórcy dyskutowali na temat różnych gier z serii The Sims, przyszłych rozszerzeń i planów co do najnowszej odsłony gry. Zapowiedzieli również co pojawi się w nadchodzącej aktualizacji.

<>


<>Sekcja The Sims FreePlay:

<> – Po 6 latach w końcu dodano do gry ciążę. Odbył się także pierwszy livestream z FreePlay pokazujący tę aktualizację.
– W następnych aktualizacjach dodano modny butik oraz opcje kontrolowania światła i elektroniki.
– Na koniec zaprezentowano dzieła społeczności.

<>Sekcja The Sims Mobile:

<> – Podsumowano osiągnięcia gry od premiery, która odbyła się zaledwie 7 miesięcy temu.
– Jedna z największych niedawnych aktualizacji to odblokowanie dzielnicy Waterfront. Można w niej znaleźć kilka podpowiedzi do przyszłych aktualizacji i historii.
– Nowe fryzury, ubrania i meble są dodawane regularnie do gry.
– Niedawne wydarzenie, Powrót do Szkoły, bardzo spodobał się fanom.
– Z okazji Halloween odbędzie się w tym miesiącu nowe wydarzenie, które będzie tym razem trochę inne. Pewne zadanie się przed nim pojawi, dzięki któremu dostaniemy specjalne obiekty, które pomogą nam w wydarzeniu.
– Zaprezentowano dzieła społeczności.
– Jeden z twórców podkreślił, że do końca roku w grze pojawi się jeszcze kilka wydarzeń.

<>Sekcja The Sims 4:

<> – The Sims 4: Upiorności pojawiły się już na konsolach.
W tym miesiącu na pewno nie będzie aktualizacji – twórcy potrzebują więcej czasu, aby upewnić się, że jakość nowej zawartości jest wysoka.
– Twórcy uważają, że wczesny wgląd na nową zawartość oraz komunikacja między fanami jest ważna, oznacza to jednak, że czasem ujrzymy więcej błędów niż powinno być w finalnym produkcie.
– W następnej aktualizacji zobaczymy nową karierę Influencera Mody.
– Nowa kariera będzie działała podobnie do tych z Miejskiego Życia – będziemy mogli wybrać czy chcemy iść do pracy czy zostać w domu.
– Tak jak w przypadku innych karier, będziemy mieli możliwość wybrania jednej z dwóch ścieżek kariery – tym razem jest to Stylista oraz Dyktator Trendów.
– Panel kariery w dolnym pasku po raz kolejny zmienił nieco swój wygląd.
– Pojawią się dwa nowe obiekty: tablet graficzny (mimo, że prace są rysowane na urządzeniu elektronicznym, w wyposażeniu Sima pojawia się obraz do zawieszenia na ścianie), drugiego obiektu nie pokazano.
– Dzięki nowej karierze dostaniemy możliwość przebierania każdego napotkanego Sima i ustalania mody w naszym Simowym świecie.

<> – Na samym końcu dołączył SimGuru Romeo i nic nie mówiąc zaczął pokazywać nowe narzędzia edycji terenu. Pozostali producenci rozmawiali o czymś zupełnie innym i udawali, że nie widzą co się dzieje na ekranie. Patrząc w tym momencie na czat, można wywnioskować, że zaskoczenie fanów było ogromne.
– Nowe narzędzia to: podnoszenie terenu, obniżenie terenu, wygładzenie terenu, spłaszczenie terenu na poziomie zaznaczonego obszaru, spłaszczenie terenu na specyficznej wysokości oraz kompletne spłaszczenie terenu na całej parceli.
– Na samym końcu SimGuru Romeo zbudował coś co bardzo przypomina wielu fanom garaż. Możliwe, że jest to podpowiedź do samochodów.
– Na tym samym pokoju zostało pokazane również nowe narzędzie, które pozwala nam na ustawienie wysokości fundamentów osobno od reszty budynku na parceli.

<> – Na koniec zapowiedziano wstępnie kolejną transmisję na 11 października.
– SimGuru Kate podpowiedziała, że warto będzie zajrzeć na kanał The Sims w następnym tygodniu, może oznaczać to nowy zwiastun tej aktualizacji lub nowego pakietu.

About Author