The Sims™ 3

Moda na Mody #17

Supernatural Babies


Image title
Okazuje się, że pełnia księżyca w The Sims 3 oprócz denerwujących zombie może być przydatna. Modyfikacja ta dodaje x% szans, że dziecko urodzone w czasie pełni będzie istotą nadnaturalną. W przeciwieństwie do płci dziecka, na jego rasę nie możemy wpłynąć w żaden sposób. Z pewnością modyfikacja doda niezwykły element do historii waszych rodzin.

No Bad Photos


Image title

Idealna modyfikacja dla miłośników fotografii w trzeciej części gry. Jak sama nazwa mówi – koniec z nieudanymi zdjęciami!

Better Bathroom


Image title

Na pewno wiele razy spotkała was sytuacja, w której wasz sim wstaje do pracy dwie godziny przed nią, bierze prysznic i jest spóźniony… Ta modyfikacja dodaje wiele opcji związanych z łazienką, m. in.: szybsze prysznice, automatyczne mycie rąk, wolniej psujące się obiekty oraz spłukiwanie wody po skorzystaniu z toalety.

SimPort Rewards Unlocked


Image title

Idealna modyfikacja dla nieco leniwych (albo samotnych) graczy 😉 Wysyłanie swoich simów w trasę przez SimPort bywa dość czasochłonne, zwłaszcza jeżeli zależy nam na nagrodach. Ta modyfikacja automatycznie odblokowuje wszystkie nagrody.


{hashtag=ModaNaMody}

About Author

Comment here