The Sims™ 3

Moda na Mody #15

More Light Coming Through Windows


Image title

W swoich pomieszczeniach uwielbiam minimalizm, dlatego staram się nie używać zbyt wielu lamp, które w większości są duże i dość… nieładne. Ta modyfikacja będzie idealna dla minimalistów i osób, które lubią szczyptę realizmu w grze. Dodaje ona inne oświetlenie, dzięki czemu przez okna wpada więcej światła.

More Sims In The Club


Image title

“Po Zmroku” jest zdecydowanie moim ulubionym dodatkiem. Uwielbiam zwiedzać Bridgeport, a wieczorami chodzić do klubów. Niestety, kluby w The Sims 3 są cały czas opustoszałe. Dzięki tej modyfikacji, do klubów będzie przychodziło znacznie więcej Simów i będą wykonywali między sobą różne interakcje.

No more „Baby is coming!”reaction


Image title

Porody w grze zawsze mnie denerwowały. Nienawidzę sytuacji, w której Simowie, którzy mają ustawioną całą kolejkę interakcji, nagle rzucają wszystko i biegną do rodzącego Sima. Mod ten usuwa tę reakcję.

Longer Seasons


Image title

Moim zdaniem, pory roku zarówno w The Sims 2, jak i w The Sims 3 są zdecydowanie za krótkie! Modyfikacja ta znacznie przedłuża długość pór roku, nawet do 84 dni.

Subway Charge Mod


Image title

Kolejny mod, który dodaje nieco realizmu. Tym razem zmianie ulega działanie metra. Za każdą podróż Sim płaci odpowiednią, różniącą się w zależności od dystansu kwotę.


Tak samo jak w poprzedniej Modzie na Mody, wszystkie modyfikacje mają standardową instalację. Miłych zabaw w klubie i… rodzenia dzieci! 😉


{hashtag=ModaNaMody}

About Author

Comment here