Poradnik

Budowanie w The Sims – gdzie szukać pomysłów?

Niemoc twórcza dopada każdego, nawet najbardziej doświadczonego simowego architekta. Patrzenie w chmury czy wypicie eliksiru inspiracji nie zawsze działają, dlatego warto rozważyć chwilową sesję oglądania planów i projektów budowli. Gdzie je znaleźć jeśli zdarzy się, że Pinterest ma akurat przerwę techniczną? Poznajcie 5 naszych propozycji.

STRONY INTERNETOWE Z PROJEKTAMI DOMÓW

Duża część simowych budowniczych swoje pierwsze kroki kieruje na strony z profesjonalnymi projektami domów i jest to kierunek jak najbardziej właściwy. Tysiące szczegółowych planów pomogą Wam w zaprojektowaniu domu idealnego.

INSTAGRAM

Instagram jest nie tylko portalem społecznościowym, ale też największą kopalnią różnych projektów i zdjęć budynków. Radzimy zachować ostrożność, ponieważ wciąga niczym odkurzacz #houseportrait

YOUTUBE

Na platformie YouTube znajdziecie speedbuildy i poradniki simowych twórców z całego świata, ale też filmy z realnymi projektami domów. Jeśli Wasze palce zmęczyły się od scrollowania Instagrama, zrelaksujcie się przy filmach.

GOOGLE MAPS

<>Czasami najlepsze pomysły daje nam otoczenie, w którym przebywamy. Żyjemy w cudownych czasach, gdzie w kilka sekund możemy oglądać dowolne miejsce na Ziemi, dlaczego więc nie wykorzystać takiej wycieczki do zainspirowania się? Przenieście się do Stanów Zjednoczonych i czerpcie garściami z amerykańskich domów w stylu suburban czy victorian.

MAGAZYNY

W dobie Internetu nie bardzo opłaca się kupowanie magazynów o budowaniu i urządzaniu wnętrz. Jeśli jednak posiadacie stare numery na strychu lub w piwnicy – przejrzyjcie je koniecznie W tego typu gazetach oprócz ekstremalnie wysokich cen mebli możecie znaleźć również ciekawe poradniki, np. jak stworzyć trójkąt roboczy w kuchni.

About Author