NowinkiThe Sims™ 4

Wiemy więcej o Krainie Magii. Zobacz mapę świata i pełen opis

5 września w ramach piątej rocznicy premiery The Sims 4 ukazała się aktualizacja, dzięki której możemy dowiedzieć się więcej o nadchodzącym pakiecie Kraina magii. Poznać możemy m.in. mapę świata, ikonki oraz przeczytać pełny opis rozgrywki.

The Sims 4 Kraina magii – odkryj nadprzyrodzony świat i opanuj sztukę magii. To wiejskie miasto może i wyglądać jak inne dzielnice, ale gdy tajny portal zostanie odblokowany, zaczyna się prawdziwa magia. Mikstury, różdżki, a nawet latający świat oczaruje twojego Sima, ale uważaj na zaklęcia, które mogą wszystko zniszczyć! Naucz się magii, przywołaj chowańca w celu swojej ochrony i zanurz się w tej magicznej krainie. Spokojne miasto Glimmerbrook może mieć coś więcej niż by się wydawało.

Odkryj nierealny świat, który czeka na twojego Sima, a kiedy natkniesz się na tajny portal, za każdym razem będziesz mógł doznać mistycznych odkryć.

Poznaj podstawowe sposoby nauki, poproś ekspertów, aby wytrenowali twojego Sima. Zbieraj i rzucaj zaklęcia, aby Simowie brali udział w pojedynkach, wyczarowywali jedzenie, a nawet zamieniali inne przedmioty. Twórz mikstury do picia, aby Simowie zakochali się, usuwaj niechciane klątwy lub żyj wiecznie!

Przywołaj smoka, wróżkę lub chowańca, którzy najlepiej pasują do osobowości twojego Sima jako osobisty strażnik i nadaj mu kreatywne imię.

Chowańcy muszą być związani z właścicielami, aby zostać wezwani.

Feniks dobrze zna cykl życia, śmierci i odrodzenia. Z popiołów powstaje i w popiół się zamienia. Tak było zawsze.

Kiedy potrzebujesz chowańca, który naprawdę przestraszy przeciwnika, rozważ czaszkę. Trudno nie dać się zastraszyć temu pływającemu, nawiedzającemu chowańcowi.

Ubierz się w nadprzyrodzony sukces – poczuj magię dzięki strojom pasującym do twojego Sima. Wybierz różdżki i miotły, aby dopełnić wygląd, a następnie udekoruj pokoje czarującymi przedmiotami.

Mędrcy nauczą tylko najsilniejszych zaklęć rzucających o randze “Wirtuoz”. Trzej Mędrcy w królestwie magii mogą uczyć każdego magicznej sztuki.

Legendy mówią, że wodospad Glimmerbrook kryje tajemnice w magicznym królestwie.

“Casters Alley” w Krainie Magii to miejsce, w którym można znaleźć wszystkie magiczne przedmioty.

Księga zaklęć – mag jest niczym bez swojej sprawdzonej Księgi zaklęć. Zapisywane jest tutaj każde zaklęcie, rytuał i eliksir, którego nauczył się Sim. Nowych zaklęć i przepisów na mikstury można nauczyć się: czytając magiczne tomy, rozmawiając z Mędrcami lub ćwicząc magię.

Co sądzicie o rzeczach, które zapowiadają się w dodatku?

About Author

Hey, Hi, Hello! Nazywam się Anna i na Sims True Life będziecie mogli poczytać ode mnie między innymi takie treści jak: stylizacje, modyfikacje czy nowinki. Interesuje się Simsami, bullet journal oraz serialami!

Comment here