NowinkiThe Sims™ 4

Twórca nowej piosenki w Simlish się wygadał. Potwierdza temat dodatku

Amerykański raper Beau Young Prince, który nagrał piosenkę “Let Go” do filmu The Spider-Man: Into The Spider-Verse, pochwalił się na swoich portalach społecznościowych, że pracuje nad czymś dużym z Electronic Arts i The Sims. Raper udostępnił na swoim Twitterze filmik ze studio nagraniowego w Waszyngtonie, gdzie pokazuje prace nad jedną ze swoich piosenek w simowym języku.

Sporo osób w komentarzach pod tweetem pytało i wskazywało dodatek “Studia”. Niedawno raper potwierdził na Twitterze, że mieliśmy rację i zgadliśmy prawidłowo. A więc jest dużo prawdopodobieństwo, że kolejnym dodatkiem, który zobaczymy będzie uniwersytet. Podkłady głosowe zwykle pojawiają się 1-2 miesiące przed wydaniem pakietu. 

Pracuję nad czymś dużym z grą The Sims. Nigdy nie sądziłem, że moja muzyka brzmi dziecinnie w zimowym języku #BigMoe. Zgadliście prawidłowo. – Beau Young Prince via Twitter.

Jak sądzicie czy to będzie dodatek? Chcecie aby plotki się potwierdziły?

About Author

Hey, Hi, Hello! Nazywam się Anna i na Sims True Life będziecie mogli poczytać ode mnie między innymi takie treści jak: stylizacje, modyfikacje czy nowinki. Interesuje się Simsami, bullet journal oraz serialami!

Comment here