NowinkiThe Sims™ 4

Oferta i opis Uniwersytetu na Origin

Po zapowiedzi The Sims 4 Uniwersytet, została udostępniona oferta w serwisie Origin. Dodatek będzie kosztował 139,90 złotych. Jego premiera będzie miała miejsce 15 listopada tego roku. Oto jak prezentuje się opis tego rozszerzenia:

Poznaj studenckie życie

Na Twoich Simów czekają najlepsze lata ich życia! Pora rozpocząć naukę na uniwersytecie. Studiuj filozofię, biologię lub sok-ponga. To Ty decydujesz, jak będzie wyglądać Twoje studenckie życie.

Poznaj swoją uczelnię

Ciesz się życiem w akademiku lub zamieszkaj poza kampusem Uniwersytetu Britechester i Instytutu Foxbury. Odwiedź klub studencki lub bibliotekę i noś barwy swojej uczelni z dumą.

Zajęcia właśnie się odbywają

Studiuj, co zechcesz, do wyboru masz między innymi: informatykę, historia sztuki, a nawet łotrostwo. Możesz się uczyć lub wagarować, ale uwaga: Twoja decyzja wpłynie na Twoje oceny.

Poznaj innych studentów

Spotykaj się z kolegami w bibliotece, aby wspólnie się pouczyć, lub udaj się na dziedziniec i pokop trochę piłkę! Ty decydujesz, jak będziesz spędzać czas z rówieśnikami. Dołącz do klubu artystycznego, graj w sok-ponga albo po prostu spędzaj czas ze współlokatorami.

Wyraź siebie

Pochwal się swoim wyjątkowym stylem dzięki dekoracjom w akademiku i nienagannym kreacjom. Nie lubisz stroić się na egzaminy? Załóż swoje najlepsze dresy!

About Author

Kacper zajmuje się tworzeniem treści na STL, poczynając od poradników, przez przeglądy, na newsach kończąc. Jego pasją są komputery, gry i seriale. Co do Simsów, najwięcej sentymentu ma do starej, dobrej jedynki. Ceni jednak rozgrywkę z drugiej odsłony.

Comment here