Aktualizacja gryNowinkiThe Sims™ 4

Aktualizacja The Sims 4. Nowy strój i mało poprawek

Przed aktualizacją koniecznie zwróćcie uwagę, czy nie posiadacie jednego z systemów Mac, na którym gra od tej aktualizacji przestanie działać.

W październikowej aktualizacji The Sims 4 twórcy obdarowali graczy dwoma kostiumami robotów z okazji zbliżającego się Halloween.

Poza tym pojawiła się znikoma lista poprawek:

Problemy ogólne

– Otwierające się do środka drzwi ustawione jako „Zablokowane dla wszystkich” będą naprawdę zablokowane.

– Próba umieszczenia pokoju w trakcie używania trybu kamery The Sims 3 nie powinna już wyrzucać komunikatu „Dachów nie można umieszczać w zamkniętych pokojach”.

– Simowie nie powinni być już zazdrośni, gdy Simowie posiadający cechę „Manipulator” wykonują romantyczne interakcje z innymi Simami na ich oczach.

– Kod „clock._set_milliseconds_per_sim_second” nie powinien już powodować zawieszenia się gry. Jeśli wiecie, jak korzystać z tego kodu, podzielcie się swoją wiedzą z SimGuruNinja.

Miejskie życie

– Naprawiliśmy błąd powodujący, że Simowie, z którymi się nie przywitano, mogli wchodzić do Waszych mieszkań niezaproszeni.

Zostań gwiazdą

– Simowie na aktorskiej ścieżce kariery, którzy wycofali się z interakcji „Zgłoś gotowość reżyserowi”, nie powinni już być blokowani przed ponownym podjęciem interakcji.

Wyspiarskie życie

– Simowie, którzy wypili kilka szklaneczek kavy, nie powinni już otrzymywać nastrójnika „Nagłe ochłodzenie”.

About Author

Kacper zajmuje się tworzeniem treści na STL, poczynając od poradników, przez przeglądy, na newsach kończąc. Jego pasją są komputery, gry i seriale. Co do Simsów, najwięcej sentymentu ma do starej, dobrej jedynki. Ceni jednak rozgrywkę z drugiej odsłony.

Comment here